1874
1955
عنوان

قهر دوستم با من سر خواستگار !!!!!

1036 بازدید | 54 پست

این تاپیک رو زدم بگم چقدددددددررررررر دوستیا این دور و زمونه مسخره شده !!!

بچه ها من ۲۳ سالمه و اولین خواستگاری که برام پیدا شد به طور جدی سه روز پیش بود . این آقا یکی از فامیلامون هستش و این اتفاق به طور غیرمنتظره ای برام پیش اومد چون اصن فکر نمی‌کردم منو بخواد و حتی فکر میکردم از من بدش میاد چه برسه به اینکه بخواد منو به عنوان همسرش انتخاب کنه .

خلاصه این موضوع چون یه گذشته ای پشتش هست برای من خیلی عجیب و غیر منتظره بود که باعث شد من استرس بگیرم و نتونم درست تصمیم بگیرم به خاطر همین پیش خودم گفتم بین دوتا از دوستام که هم باهاشون راحتم هم تجربه مشابه من رو داشتند این قضیه رو مطرح کنم.یکیشون مجرده و یکیشون متاهل و بچه داره .

خب 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

چه گذشته ای 😉😉😉

تو متفاوتی       .......        .......  چون .......        👈👈           من عاشقتم 😊😎  به ما کارونی میگین ماکارانی؟ 😐 خاک بار ساراتان (فان) 😂 هر کی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😋🐑 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق مهم دنیا بود .... و پیدا کردنت اولیش 🌱💚🌈 یه دل داری و هزار دلبر؟ یه وقت گُشنه نمیری کفتار 😒😏 کاربر قدیمی ام 😒
1984
1976

من داشتم قضیه رو تو گروه خیلی جدی با جزییات تعریف میکردم همراه با اتفاقاتی که قبلا درباره این خواستگار افتاده بود و موقعیت الان و نظر خودم و... بعد دوستم که متاهل بود وسطا خیلی مسخره بازی درمی‌آورد و نمک می‌ریخت و متوجه حال من نبود من هم به روی خودم نیاوردم حرفام که تموم شد دوستم که مجرده کلی راهنماییم کرد و اون متاهله هنوز داشت نمک می‌ریخت و سوالای غیر مرتبط با بحث 😐😐😐😐 انگار نه انگار که من نگرانم و چی دارم میگم.