2726
عنوان

دوستش دارم ولی خستم کرده 😔

699 بازدید | 21 پست

عشقم دو ساله باهاشم  

سر کار نمیره همش میگه دنبال کارم تحصیلاتشم بالا نیست 

سربازیم نرفته‌نمیره دنبال کار خوابیده توخونه  

هی میگه کار نیست کار نیست از این‌اون پول میگیره زندگیشو میگذرونه 

خیلی خستمه‌ نمیدونم‌چیکار کنم  که به خودش بیاد 

چندبار  باهاش بهم زدم باز برگشتیم باهم دارم تلف میشم وقتمم هدر میره ۲۵ سالشه 

تموم کن این عشقو مردی که جنم نداره بدرد لای جرز دیوار میخوره

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

هم بزن اين ادم درست بشو ميست 

دوستش داري به قيمت تباهي ايندت؟؟؟خيليا سر همين دوست داشتنا زندگيشون پا نگرفته و با مهر طلاق برگشتن البته طلاق بد نيست اما وقتي كه ميدوني اينده نداري خب برگرد

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی کات کردیم‌دوباره برگشتیم هی میگه میرم سر کار 

فقط دارم بهت میگم کات کن هر جوری شده کات کن شاید یه مدت بره سرکار تا شما رو خام کنه ولی بعد از عقد مطمئن باش بازم کاررو ول میکنه معلومه مسئولیت پذیر نیست جنم نداره کاری نیست همین عشقمی که میگی یه روز تبدیل به یه نفرت بزرگ میشه دیونت میکنه هیچی برات نمیخره ولش کن بگو اصلا قصد ازدواج ندارم یا مامانم شک کرده بفهمه میکشتم

خیلی کات کردیم‌دوباره برگشتیم هی میگه میرم سر کار 

خب مگه ...داري برنگرد ولش كن شمارتو عوض كن بلاكش كن اوه چي همه راه 

دختر خوب ته ته زندگي بازهمچين مردي طلاقه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706