2737
2734
عنوان

ساعت خواب من .بیایید ی لحظه

143 بازدید | 20 پست

من ۹ و ۱۰ شب میخابم بعد حدودا ۵ و ۶ صبح دیگه خابم نمیبره .

میخام ساعت ۹ و ۱۰ صبح پاشم ن اینقدر زود که هوام تاریکه .چکار کنم ؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باز تو وضعت بهتره من کلا شبا بیدارم🙄

منم مث شما بودم .

ی روز بیدار موندم کامل شب غش کردم .

ولی الان ۹ و ۱۰ شب دیگه خابم میبره ولی بدبختی اینه ۵ صبح بیدارم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

اتفاقا خیلی خوبه زودمیخوابی بدنت ریلکس میشه و خواب کافی کردی حالا صبح زود بیدار شدی یه چرخی توخونه بزن یه چیزی بخور باز بخواب  مثل ما خوبه که تا صبح بیداریم

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
منم مث شما بودم . ی روز بیدار موندم کامل شب غش کردم . ولی الان ۹ و ۱۰ شب دیگه خابم میبره ولی بدبخت ...

بهترین تایم خواب برای بدن ۱۱شب تااذان صبه سالم می مونه بدن همین ساعت خوابتوحفظ کن

خوش بحالت خوبه که. الان میتونی بری پیاده روی کنی ورزش کتی به همه کاراتم میرسی. ساعت خوابت واسه سلامت ...

اخه عزیزم همسرم ساعت ۱۲ یا ۱ شب میخابه دوس داره منم بیدار بمونم .بعد الانم هیچکاری نمیتونم بکنم چون همسرم خوابش سبکه بیدار میشه همش .

اخه عزیزم همسرم ساعت ۱۲ یا ۱ شب میخابه دوس داره منم بیدار بمونم .بعد الانم هیچکاری نمیتونم بکنم چون ...

خب شما هم بیدار بمون. ظهر بخواب تا شب بتوتی بیدار بمونی. حالا من شبها تا صبح بیدارم بر عکس شما دلم نیخواد یه شب ۱۲ بخوابم

2706