2733
2734

دخترم از ظهر همش میگف سرم دردمیکنه...بعد از چند ساعتم تب کرد بیحاله الانم و زود خوابید امشب 

خیلی میترسم...فردا صب میبرمش دکتر البته ولی خیلی نگرانم...وای زبونم لال نکنه کرونا باشه...یه بچه شیر خوره هم دارم 😭😭😭

عزیزم ی سرماخوردگی در نظر بگیرش ب چیزای بد فکر نکن باید قوی باشی ک به بچه هات برسی

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا نكنه دختر ٢٠ماه ي منم تسهال و استفراق شد انقد هول شده بودم خداروشكر كال دندون بود خوب شد بچه س مريض ميشه ببر دكتر زود دارو مصرف كنه حتما سرماخورده ولي ازخودتون دور كن شمام مرسض نشين بچه شير ميدين

2738
چرا الکی روحیه میدین،سرما خوردگی تب داره

چی بگم ؟ بگم بچت کرونا گرفته ؟ اون مامانه الان نگران بچشه فردا بره دکتر همه چی مشخص میشه واسه خودش

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

دوستانی ک واقعا اطلاعات کافی پزشکی ندارن چرا نظری میدن ک استرس بیشتر ب سوال کننده بدن؟؟؟دوست عزیز دخترتون دمابدنش چنده؟؟؟ابریزش؟؟سرفه؟؟خلط؟؟

کاربراقا...أَللّهُمَّ لا تَکِلْنِى إِلى نَفْسِى طَرْفَةَ عَیْن أَبَداً: «خدایا مرا حتى به اندازه یک چشم بر هم زدن به خویشتن وامگذار»!(1)
دوستانی ک واقعا اطلاعات کافی پزشکی ندارن چرا نظری میدن ک استرس بیشتر ب سوال کننده بدن؟؟؟دوست عزیز دخ ...

همون دیگه استرس میدن من گفتم چیزی نیس مثل یه سرماخوردگی در نظر بگیر یکی از دوستا گفت الکی روحیه نده تاپیک نزده که بدتر ترس بندازیم دلش

2706