2737
2739
عنوان

تیرویید نوزاد

104 بازدید | 11 پست

حانوما سلام، کسی هست از تیرویید نوزاد سر در بیاره؟ پسرم سه ماهشه از بهداشت زنگ زدن که تیرویید بچت بالا نشون داده، رفتیم آزمایشکاه آز داد بچم، جوابش فردا میاد، بهداشت گفت پنج و نیمه ، خیلی بالا نیست نیم تا بالاس!!! ، سر در نیاوردم، کسی هست تجربه داشته باشه یا اطلاعات.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام.میتونید کمک من کنید تیرویید پسرم ۹ دکتر گفت فعلا کاری نکن تا ۱۵ روزگی آزمایش بدم شاید اشتباه شد ...

سلام صبرکن عزیز تا هجده روزگی قرصش دیرنمیشه 

چون میگذرد غمی نیس اما به ولله همین درد کمی نیس…😔🖤
2738
ممنون علائمش چی هست .میتونه تنفس بالا از علائمش باشه

علاعم دخترمن زردی بود خیلی بدنش زرد شده بود دیگع خیلی می‌خوابید بع زور شبا خودم بايد براشیر بیدارش میکردم 

علاعم دخترمن زردی بود خیلی بدنش زرد شده بود دیگع خیلی می‌خوابید بع زور شبا خودم بايد براشیر بیدارش م ...

وای پسری منم زردی داره رو ۹ هی میره پایین هی دوباره برمیگرده بالا رو ۹ .اینقده سختی کشیدم حوصله دیگه ندارم 

وای پسری منم زردی داره رو ۹ هی میره پایین هی دوباره برمیگرده بالا رو ۹ .اینقده سختی کشیدم حوصله دیگه ...

درکت میکنم عزیزم بچه نوزاد وقتی مریضه خیلی سخته همش استرس داری منکه تاچهل روزش کامل نشد زردیش خوب نشد