2733
2734

اقا هر ماه تشریف میبره اینور و اونورشهر و کشورمون شکار غیر قانونی 😭چن شب قبل هم با خانمش حرف زدم گفت شوهرم رفته شکار و دوتا بز کوهی شکار کرده تازه کلی دلش واس شوهرت میسوخت که طفلی به بدبختی تونسته گوشت شکار رو بیاره وفلان و بهمان بعدم به من گفت میخوری یه کمی بهت بدم گفتم نه اما بدجور تو مخمه الان گوشت شکار تو فریزرشون هست اخه بیشعور چرا میری حیونای بی زبون رو فقط واسه لذتت شکار میکنی ازشون بدم اومده😬😤

محتاجم به دعا

رزومه رو بگو .خلاصشمیکتم 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اسی با کسی رفت و امد نکن اگه کردی رازدار باش 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

حیون این کارو نمیکنه که بعضی از مثلا آدما اینکارارو میکنن.حیون موقع نیازش شکار میکنه اما آدم نمیره قصابی مرض شکار داره که مثلا برتری خودشو نشون بده یا میزان حماقتشو

وا مرغ میکشی عیبی‌نداره کوسفند میکشی‌پیخوری عیبی نداره اونوقت بز‌عیب داره گیر الکی‌میدی‌ناموصا

بابا چه گیری اینارو میکشیم فراوون هستن نسلشون منقرض نمیشه بعدم واسه نیازمون میکشیم اما شکار بز کوهی واسه تفریح و لذت اصلا قابل درک نیست واسم

محتاجم به دعا
وا مرغ میکشی عیبی‌نداره کوسفند میکشی‌پیخوری عیبی نداره اونوقت بز‌عیب داره گیر الکی‌میدی‌ناموصا

گیر الکی نیست همین طرز تفکر شماست که بعضی از حیوانات داره نسلشون منقرض میشه 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️

اگر میشناختمش حتما لو میدادمش کثافتو

حالم ازینجور آدما بهم میخوره تو منطقه ما هم زیاد بودن یکیشون توسط جنگل بان کشته شد دیگه ازینکارا نکردن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706