2733
2739
وا چیزی زدی میخوای عکس شناسنامشو بدم بهت مگه عقده دارم 

با شما نبودم با اون کاربر بودم که عکس بی ربط میذاره

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
سلام مطلبش کاملا  علمی و حقیقت بود ،براهمین گذاشتم برا اطلاع رسانی  ازچه لحاظ مورد ا ...

لطفا دیگه نذارین دسترسیتون بسته میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با شما نبودم با اون کاربر بودم که عکس بی ربط میذاره

واقعاااااااااا وای 😔😔😔😔😔عزیزم من از شما عذر خواهی میکنم ببخشید فکر کردم بامن بودید خیلی خیلی خیلی معذرت میخوام آخه زیر پستش نبود فکر کردم واسه من نوشتی خواهش میکنم ازم دلخور نشو😭😭😔😔

واقعاااااااااا وای 😔😔😔😔😔عزیزم من از شما عذر خواهی میکنم ببخشید فکر کردم بامن بودید خیلی خیلی خی ...

عزیز دلم نیازی به عذر خواهی نیست متوجه شدم براتون سوتفاهم شده 

قربون دل پاکت برم😘😘😘

2728
عزیز دلم نیازی به عذر خواهی نیست متوجه شدم براتون سوتفاهم شده  قربون دل پاکت برم😘😘😘

فدات شم  عزیزم 🥰 😘 😘 واسه همین درخواست دوستی دادم که واقعا از ته دل ازتون عذرخواهی کنم بازم شرمنده😟برای حال خوب دلتون صلوات میفرستم🌹🌹🌹

فدات شم  عزیزم 🥰 😘 😘 واسه همین درخواست دوستی دادم که واقعا از ته دل ازتون عذرخواهی کنم بازم ...

پایدار و سلامت باشی الهی😘😘😘

سلام از نظر اسلام سگ نجسه و گفتن از نگهداری سگ در خانه بپرهیزید چون خیری ندارد فقط برای نگهبانی و مواظبت از گوسفندها سفارش کردن نه برای نگهداری از خانه ، هر سگی در خانه باشد فرشته های خداوند به آن خانه نمی آیند.

برو مطلبش رو بخون کاملا قانع میشی منم دوست داشتم سگ بخرم این مطلب رو خوندم نظرم کامل تغییر کرد اما گربه از نظر اسلام خوبه و پیامبران هم نگهداری از گربه رو پیشنهاد کردن.🐈🐱