2726

یه دختر ۲ ساله دارم چند روز دیگه دختر دومم به دنیا میاد دخترم عادت داره کنار خودم بخوابه نوزادم که مجبورم کنار خودم بخوابونم دخترم شبا هزار بار پا میشه جاهای مختلف میوفته خوابش میبره وای خدااا نکنه بیوفته رو نوزادم بعد چون کنار خودم رو تخت میخوابید الان مجبورم دیگه شبا بیام تو پذیرایی دشک بندازم یمدت شبا اینجا بخوابیم که جا باشه تا صبح باید گوشه گوشه خونه دنبال دخترم بگردم که کجا خوابیده خدایا یعنی دیگه کلا میتونم شبا بخوابم؟

دقیقا منم .. ولی تا قبل اینکه دخترم به دنیا بیاد تخت نوزاد کنار تخت خودمون براش آماده میونم ... پسرمو اینور میخوابونم دخترمو اونور ‌... 

شروع چالش ۱ دی ۱۴۰۰ ... وزن اولیه ۶۳ کیلو ... وزن هدف ۴۸ کیلو ... وزن فعلی 56/5

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم .. ولی تا قبل اینکه دخترم به دنیا بیاد تخت نوزاد کنار تخت خودمون براش آماده میونم ... پسرم ...

اخه مشاور بهم گفت اینکارو نکن یمدل جدید بچه ها اومدن که اگه با فاصله بخوابن قهر میکنن دیگه شیر نمیخورن مگر تو خواب خودم چندتاشونو دیدم واقعا عذاب اوره

2728

آخ چقد فاصله شون کمه ولی خوبه که با هم بزرگ میشن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
من بچه دار بشم فکر کنم همش تو بغل باباش بره بخوابه.... از بس بچه شوهرم دوست داره فکر نکنم بذاره من‌ ...

خوش بحالت شوهر من کلا از نوزادو بچهکوچیک میترسه انگشتشم نمیزمه بهش

من از وقتی نی نیم اومده کامل تو حال خوابیدیم اصلا تو اتاق خواب جا نیس یهو نصف شب بابد پوشک عوض کنم سخت بود ولی توحال راحت راحتم گهوارشو گذاشتم تنظیمش کردیم رو پایین ترین قسمت

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
خوش بحالت شوهر من کلا از نوزادو بچهکوچیک میترسه انگشتشم نمیزمه بهش

وای من بسکه گفتم این بچه رو انگولک نکن کچل شوم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
یمدل جدید بچه ها اومدن که اگه با فاصله بخوابن قهر میکنن      

والا دروغم چیه ورژن جدیدشونه اگه تا نوزادن از خودت دور بخوابونیش قهر میکنه یه خانمی امده بود دکتر زااار زار گریه میکرد میگفت بچش ۴ کیلو بوده دنیا اومده ولی حالا که ۳ ماهس ۴ کیلو هم نیست بخاطر اینکه قهر کرده شیر نمیخوره فقط اینقدر از گرسنگی زجه میزنه تا خوابش ببره تو خواب میخوره دکتر گفت تو گهواره میخوابونیش گفت اره گفت واسه همینه

تخت این پارچه ایا بگیر تخت کنار مادر بذار پایین تخت خودت شبا هم مواظب باش دختر بلند نشه بیوفته روش.بعدم تا چندماه خواب نداری بخدابی هم سبک میخوابی خود به خود

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706