2726
عنوان

ایا من باردارم😑😑😑

177 بازدید | 27 پست

شکمم درد میکنه و حالت تهوع دارم.... نمیتونم بخوابم بخاطر درد پایین شکمم نمی دونم مال رحمه یا چی.... حالت تهوع هم امشب دارم....

ولی اگه باردار باشم نهایت ده دوازده روز چون قبلش پریود بودم....

میشه تو این مدت کم اینجوری شده باشه....

اون روزم خوابیده بودم از بس زیر شکمم تیر میکشید بلند شدم نتونستم دراز بکشم ولی خوب خیلی مدتش کمه....

الانم انگار میحواهم بالا بیارم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیبی چک بیبی چک عای بیبی چک😐🖤

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2728
خب ی بی بی چک بزن عزیزم

از بس همیشه منفی بوده میگم بزنمم باز منفیه😂😂😂😂

ولی اره از رو علایم نمیشه گفت راست میگی شاید واسه چیز دیگه باشه و علتش چیز دیگه باشه

چی بگم منم اولش پرید شدم این علائمو داشتم ولی نمیشه حساب کرد آخه علائمش با پریدی خیلی شبیه اینو باید از دکتر زنان و ماما برسی هرچند گمونم اونا هم نمیتونن نظر بدن چون شاید اصن از عفونت باشه یا از نزدیکی مکرر

هر دلیلی میتونه داشته باشه

😗🤪🤪 از بس همیشه زدم منفی بوده میترسم بزنم اللته قبلا اقدام نبودم.الان تازگی اقدام کددم

منم همینجوری بودم اینقد منتظر بودم تا باردار شدم الان اینقد از دست شوهرم ناراحتم که پشیمون شدم از بچه دار شدن واقعا نمیدونم چیکار کنم 

چرا؟ مگه شوهرت بچه نمیخواس عزیزم؟

چرا خودش خیلییی دوس داشت ما یه ساله ازدواج کردیم من قبول نمیکردم بچه دار بشیم ولی اون خیلی اصرار میکرد

آخه هنوز از انتخابم مطمئن نیستم میترسم یه روزی تصمیم به طلاق بگیرم دلم میسوزه بچم بشه بچه طلاق گناه داره

فک کنم کیست داری

ن عزیزم داشتم پارسال یک ماه و نیمه پیش رفتم دکتر سونو دادم تو مطب گفت کیست نداری😳😳😳منم اینجوری😳😳😳😳 ک من پلی کیستیک بودم چ جوری کیست ندارم بعد گفت خوب رفع شده گفت بحاطر داروها و وزنتو ک کم کردی بوده دارو نخور ماه بعد ببین به صورت عادی پریود میشی ک ماه پیش با اینکه تو اقدامم بودم سر موعد پریود شدم

2706