2726
عنوان

بچه ها خیلی دلمو شکوندین..... من واگذارتون میکنم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 41 پست
برگرده من که پانیک دارمو هروز هزار بار احساس مرگ میکنم

اخی چیشده تو که کاربر خوبی هستی من میشناسمت 😟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
اینجا هزارتا کاربر داره یکی منطقیه یکی احساسیه یکی بیشعوره یکی با شعوره یکی تنده یکی مهربون توقع د ...

پس چراااااا اینهنه تاپیک هست که شاید دروغ بگن ولی اینا اینجوری نمیکنن خستم دیگه

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخی چیشده تو که کاربر خوبی هستی من میشناسمت 😟

میگم شوهرم وصعش بده میگن ذروغ میگم هروز سع بار رابطه دارم از حموم خستم میگن دروغ

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

تایپکای خیانت رو نمیدونم

اما تایپکایی که راجب رابطه توشون حرف زده میشه دقیقا همینجوری میکنن

آروم باش اعصابتو خورد نکن🖤

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
تو تاپیک قبلی تون صفحه 4 کاربر سبکبال 2 جواب سوال  تونو دادن، اصلا زحمت ندادین که حتی بخونین و ...

من نمیتونم همه رو هم زمان بخونم جواب بدم. داشتم جواب اونی که توهین میکردو میدادم نرسیدم به بقیه

عزیزم کسایی که میگن دروغگویی اونا خودشون شاه دروغگو هاهستن که به همه انگ دروغ گویی میزنن پس به اونجاتم نگیر

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
عزیزم کسایی که میگن دروغگویی اونا خودشون شاه دروغگو هاهستن که به همه انگ دروغ گویی میزنن پس به اونجا ...

😭😭😭😭😭اخه چرا من چرا

😭😭😭😭😭اخه چرا من چرا

تنها تونیستی عزیزم بیخیال باش 

به منم راهکار بده که چطوری قضیه حموم رو حل کنم چون نمازام قضامیشه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

دختر خوب چون تاپیکای اشفته ای داری شاید حرفات رو بادر نمیکنن و براشون عجیبه .فکر کنم افسردگی بعد از زایمان داری با یه روانشناس صحبت کن معمولا مرکز بهداشت مشاور داره میتونی به ۱۴۸۰ هم زنگ بزنی خوب راهنمایی میکنن

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
خدا شفات بده گفتم آیا چی شده !!واسه همچین چیزی رگباری داری ملت رو نفرین میکنی

نه خبلی حرفهای بدی زدن

2706