2726
عنوان

بدجور ترسیدم بیاین

203 بازدید | 23 پست

اومدم بخوابم سر و صدا بلند شد توی خیابونمون، داد و فریاد و سر وصدا، فک کنم بابای همسایه ی رو به رویی مرده، خیلی ترس ورم داشته دست و پام یخ کرده نمیتونم بخوابم، الان یه 45 دقیقه ای هست جیغ و داد میاد شدید، خیلی خستمه فردا هم 8 باید برم سرکار تا شب، چیکار کنم خوابم ببره؟ 

اتفاقا امشب هم من همینطوری دراز کشیده بودم .

صدای جیغ و شیون شنیدم قبض روح شدم.

خونه بغلیمون پدرشون فوت شده 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اتفاقا امشب هم من همینطوری دراز کشیده بودم . صدای جیغ و شیون شنیدم قبض روح شدم. خونه بغلیمون پدرشو ...

باور کن قبض روح شدم بعد اینکه شوهرم و دخترم از 12 خواب بودن بیدار نشدن، من بیدار بودم فقط اینقد جیغ و شیون میاد قلبم تند میزنه فشارم افتاده 

الان اخه موقع جیغ زدنه ملتو سکته دادن منم بچم واکسن زده بچه راحت خوابه من میترسم بخابم

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

خدا رحمتشون کنه

منم چند سال پیش طبقه بالای صابخونمون بودیم

یبار نصفه شب خواب بودن خانومش جیغ زد ناصر ناصر

و با دادو گریه بچه هاش بردنش دکتر فکر میکنم

ترکم بودن متوجه نمیشدم چی میگن

من بیدار موندم تاااا ناصروبچه هاش برگشتن بعد خوابم برد

اما تو اون تایم داشتم به چی بپوشم وبا شوهرم برم برا تسلیت یا تکی و اینا فکر میکردم🤕😄

حالا جوون بود

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706