2737
2734
عنوان

میخوام برم نمازبخونم

102 بازدید | 18 پست

دعا میکنم خداامید هیچ جنبنده ای رو ناامید نکنه...خدا هیشیکیوتو شرایطی نذاره که از شدت ناراحتی خواب از سرش بپره...

یا رجاه...خودت هوامونو داشته باش که خیییلی رو زمینت غریبیم...خیلی به تنگ اومدیم..هممونو نجات بده تویی که تنها راه نجاتمونی

تویی که درون دل همه آگاهیی وندای قلبمونو میشنوی..

اگه خدایی غیر خودت سراغ داری بگو تا در اونو بزنیم...تو تنها خدای منی به وجودت ایمان دارم مارو به جایی نرسون کهدست از دعا برداریم وناامید بشیم

التماس دعااااا عزیزم حالم خوب نیست تو تاپیک آخرم توضیح دادم

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول حق

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728

برمنم دعاکن خیلی دلم شکسته😔

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738
ان شاءالله خدا یه گوشه چشمی به هممون داشته باشه

ان شاءالله 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2706