2737
2734

سلام 

یه هفته ای هست تلوزیون سامسونگم ضربه خود پنلش سوخت 

حالا میخوام تلوزبون بخرم 

کدوم بهتره تی سی ال ، یا ایکس ویژن 

لطفا مدل و اینچ هم بگید 

برند دیگه پولم نمیرسه

ممنونم

ما قبلا تی سی ال داشتیم خوب بود

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از ایکس ویژن راضیم اندرویده اسمارت

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ایکس ویژن ما 5 سال داشتیم باندش سوخت بردیم نمایندگی گفتن باندشو نداریم اصلا بندازین دور یا اسپکیر کامپیوتر لب تاب بزارین براش😐🤐 برند ایرانی داغونه نخر. اون یکی که گفتی اطلاع ندارم.

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2738
شما داشتی؟ کیفیت کدوم بهتره؟ از نطر صدا ، تصویر  میترسم بسوزه خراب بشه صداش قطع بشه  است ...

فعلا که دوتاشو داریم 

یکی هستن هیچ فرقی ندارن

سوختن و اینچیزاشم باید محافظ بذارید 

کلا توی تحریم چه ایرانی بخری چه خارجی خراب میشن و درست شدنش با خداست و قطعه اش ممکنه نباشه 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره