2703
2553
عنوان

بی شوخی جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاس های برو که زنونه مردونه نیس و احتمال اینکه جنس مخالف یا نیمه گمشده تو پیدا کنی وجود داشته باشه کامپیوتر.حسابداری.عکاسی ساز های مختلف و...

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2720
چرا شاغل نمیشی؟ هرجورشده کار پیدا کن ، هم سرت گرم میشه ، هم تو اجتماع رفت و آمد میکنی. ینی چی سفره خ ...

ببین اونی که این پیشنهاد رو داد خودش تو یه سفره خونه مخ یه پسره رو زد و به گفته ی خودش ۱۸ میلیون تو دوستی باهاش درآورد‌ . من نه کار اونو می کنم نه تایید می کنم اما برای اونایی که مسخره ام کردن و گفتن چیپ خواستم بدونن که هر کسی پشت نظرش که شاید احمقانه هم به نظر برسه قطعا تجربه ی خودش رو داشته . همون طور که مثلا شاید یکی تو دانشگاه با یکی ازدواج کنه یا حتی از چت! و ازدواج مجازی 

خیلی هام تو اینستا یا تلگرام آشنا شدن و ازدواج کردن

هر چقدرم تنها باشی . باید خودتو وصله ی این پسرایی که حتی بهشون علاقه هم نداری کنی؟؟؟ بری سفره خونه ...

ببین اونی که این پیشنهاد رو داد خودش تو یه سفره خونه مخ یه پسره رو زد و به گفته ی خودش ۱۸ میلیون تو دوستی باهاش درآورد‌ . من نه کار اونو می کنم نه تایید می کنم اما برای اونایی که مسخره ام کردن و گفتن چیپ خواستم بدونن که هر کسی پشت نظرش که شاید احمقانه هم به نظر برسه قطعا تجربه ی خودش رو داشته . همون طور که مثلا شاید یکی تو دانشگاه با یکی ازدواج کنه یا حتی از چت! و ازدواج مجازی 

ببین اونی که این پیشنهاد رو داد خودش تو یه سفره خونه مخ یه پسره رو زد و به گفته ی خودش ۱۸ میلیون تو ...

خب من که مسخرت نکردم عزیزم . پیشنهاد دادم شاغل شو 

همین😐

The past can hurt, you can either run from it or learn from it  
2714
نمیتونم جدا باشم😐😂الان منفجرررر میشم😂😂😂😂

بیشتر پنالتیه

ببین اونی که این پیشنهاد رو داد خودش تو یه سفره خونه مخ یه پسره رو زد و به گفته ی خودش ۱۸ میلیون تو ...

کی گفت چیپ حالا؟

بعدم عزیزم کسی ک ۱۸تومن ب کسی بده خیلی انتظارات دیگه ام داره!!پس حتی صحبت راجبشم در شان ما نیس

...

عجله نکن پشیمون میشی

یک شغل پیدا کن و توی کارهای گروهی شرکت کن اگر از ورزش لذت میبری کوهنوردی و دوچرخه سواری و اگر از هنر لذت میبری نقاشی و موسیقی خیلی کمکت میکنن دوستهای همجنس هم بهت میگن دوستت دارن لزومی نداره دوست پسر بگیری که ازت رابطه جنسی بخان

اگر هم میل جنسی داری خودت، خودت را ارضا کن

شما مگه نگفتید فالایی که برای خودتون مبگیرید درست در میان؟ یه فال بگیرید ببینید چی میشه جوابتون☹

بعد اینکه گلی من بهتون پیام دادم تو خصوصی، لطفا جوابمو بدید

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
2706