2703
2553

اولین بار که مشکلتونو به شوهرتون گفتین عکس العملش چی بود؟چیکارکردین 

حس نکردین رفتارش باهاتون عوض شده..مخصوصا اگه مربوط به باردارشدنتون بوده

من تنها خاطره تلخم این بود ک یکبار رفتم دکتر فشارم پایین بود خیلی با برادرم رفتم دکتر فکر کرد همسرمه گفت باردار نیستی گفتم ن گفت کی پریود شدی😐😐😐داداشم رفت بیرون تا قک هفته روم نمیشد نگاهش کنم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

من وقتی برای ای یو ای رفته بودم میترسیدم تازه عروس بودم زیاد با این چیزا اشنایی نداشتم میترسیدم دردم داشتم نمیزاشتم دکتر کارشو کنه دکتر زد رو پام‌ گفت حقته شوهرت برخ یه زنه دیگه بگیره خورد شدم از حرفش 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
وای آره نمیدونم چرا اینقدر بد رفتارن

فک‌کنم چون خیلی مطبشون شلوغه،مریضشون خیلی زیاده نسبت به تخصص های دیگه،نمیدونم شایدم همون جریان زنان برعلیه زنان   فک میکنن چون همه مریضاشون خانمن دیگه عیب نداره چندنفری باهم برن داخل،شهرما چندتا چندتا مریض رو میفرستن داخل ادم خجالت میکشه مشکلش رو بگه

من از متخصصین زنان خاطره بد دارم،سایر پزشکا رفتار خوبی باهام داشتن

چرا اینقدر بد خلقن.... یه بار از دکترم سوال کردم متوجه نشدم دوباره پرسیدم توی چت بود یهو وویس گذاشت چقدر پرویی همش سوال می پرسی اصلا موندم بخدا اگر نفهمم قرص اشتباه بخورم بچه ام طوریش شه تو جواب میدی گفتم بهش خانم ببخشید چرا اینجوری رفتار می کنین  منم شخصیت دارم تخصص خودمم دارم اگر خودم همه چیو میدونستم مزاحم شما نمی شدم

اوایل زمزمه کرونا بود سر ماخوردگی داشتم . چون آلرژی دارم کلا حالم بدتر میشه . خلاصه رفتم دکتر . اولش که از سرفه کردن در مطب داشتم خفه میشدم اونم با اخم نگاه میکرد . بعد نا نداشتم دهنمو باز کنم . کم دهنمو باز کردم با داد گفت دهـنتو باز کن . دلم می خواست فهش بهش بدم ولی بازم حالشو نداشتم😂

بیچاره فکر میکرد با این وضعم خدایی نکرده این ویروس کثیف چینو دارم .

بعدش دید زیادی تند رفته . آروم شد و گفت تو که داری میمیری .

خیلی اخمو و بداخلاق بود زد تو برجکم قشنگ😄

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
فک‌کنم چون خیلی مطبشون شلوغه،مریضشون خیلی زیاده نسبت به تخصص های دیگه،نمیدونم شایدم همون جریان زنان ...

آره خیلی شلوغه، بخاطر همین من ترجیح میدم برم خانه بهداشت، حتی واسه پاپ اسمیر، اونا خیلی مهربونن

2706