2737
2734
عنوان

کیا الان از دست نوزادشون بیدارن؟😥😫

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 93 پست
آاووووووووووره    

ای جان دلم خدا حفظشون کنه ،چه باحاله اینجوری ،منم پسرم۸ماهشه خیلی خیلی میترسم که ناخواسته حامله بشم 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخواستم ظرفشویی بخرم دس دس کردم الان کلی گرون شده اخع کی میشه این سینکو خالی ببینم من کی میشه ی خوا ...

واااای چقد شبیه منی امروز انقد ریخت و پاشه خونم دارم میترکم 😭😭😭سر همه چی دعوا کردم باهمسرم خسته شدم😫

یک عدد عمه فحش خور هستم😒
2731
دختر منم صبا که دیگه من خوابم نمیاد خانوم له میوفته😑🤣هم حرصم میگیره هم خندم🤣😍😁

خب اون موقع بخواب باهاش ما وقتی اینقد کوچیک بود سریع تا می‌خوابید میخوابیدیم

میخواستم ظرفشویی بخرم دس دس کردم الان کلی گرون شده اخع کی میشه این سینکو خالی ببینم من کی میشه ی خوا ...

واااي تو مني يا من توام 

شوهرم اعصابش هم خورد ميشه اين سينك رو ميبينه 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻
عزیزم بچت چندماهه منم شیرکم ندارم یه چندروز بچم شباسینم ول نمی کرد باشد دادم غذاخوردخوابیددیگه اخرشب ...

نینی من ۸ روزشه☹ازالان شروع کرده این کارارو😏

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
نینی من ۸ روزشه☹ازالان شروع کرده این کارارو😏

نه بابا بخدا بچه منم همین بود تازه کولیک و رفلاکس هم نداشت ولی شبا بیدار بود از اول

2738
مطمئن باش گرسنه هست چون نوزاد ی هفته ای باید همش خواب باشه.شبا شیر خشک بده ببین چطور میخوابه

وای مطمئنی؟اخه شیرم خداروشکر خیلی خوبه و تو فاصله زمانی خوبم شیز میدم☹ای بابا

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
واااای چقد شبیه منی امروز انقد ریخت و پاشه خونم دارم میترکم 😭😭😭سر همه چی دعوا کردم باهمسرم خسته ش ...

تورو خدا شمام با همسرتون دعوا میکنین از وقتی شرایط اینجوری شده؟وای من تنها نیستم پس.چیکار کنم خیلی شرایط خسته کننده شده

وای مطمئنی؟اخه شیرم خداروشکر خیلی خوبه و تو فاصله زمانی خوبم شیز میدم☹ای بابا

منم شیرم عالی و زیاد بود ولی سیر نمیشد شیرخشک میدادم میخوابید قشنگ

بچه ها ممنون میشم منم راهنمایی کنید تاپیک زدم کسی نیومد.بچه ۱۶ ماهم تب داره واسش شیاف استفاده کردم بعد حدود ۲۰ دقیقه یا نیم ساعت ببخشید مدفوع کرد دوباره استفاده کنم شیاف رو؟یا جذب شده تو اون تایم؟ببخشید استارتر جان

تورو خدا شمام با همسرتون دعوا میکنین از وقتی شرایط اینجوری شده؟وای من تنها نیستم پس.چیکار کنم خیلی ش ...

اره من که دیگه اعصابم ضعیف شده همش باهمه جنگ دارم مخصوصا همسرم .بخدا دیگه مخم نمیکشه 

یک عدد عمه فحش خور هستم😒
2706