2733
2734
عنوان

کیا الان از دست نوزادشون بیدارن؟😥😫

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 93 پست
تو رو خدا شما چجوری به کاراتون میرسین؟کارای خونه،خرید،دکتر،مهمون،بازیش،اموزشش،کی به خودتون میرسین؟نک ...

والا به هبچی نمی‌رسیم 🤣

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو رو خدا شما چجوری به کاراتون میرسین؟کارای خونه،خرید،دکتر،مهمون،بازیش،اموزشش،کی به خودتون میرسین؟نک ...

بیا منو ببین فقط یه کوه ظرف تلمبار شده وقتی هم خوابه نمیتونم تکون بخورم چون بیدارمیشه .دستشویی هم نمیتونم برم دخترمم کلاس اولیه یا دارم میگم آب بابا یا دارم لالایی میخونم 

یک عدد عمه فحش خور هستم😒
نگم برات البته من نوزادیشون به خواب سپری شد الان ماشالله یه وروجکایین 

خداحفظشون کنه عزیزدلم.خدا به بچه هامون آرامش بده

خوشبختی یعنی وجود دخترم روشنا😍روشنایی زندگیمون    تیکر یکسالگی پرنسس مامان😍😍😍
2731

برا من۷ ماهشه.اول ک میخوابونمش تا ۳و۴اننننقد بیدار میشه و قل میخوره و غرررررر میزنه تو خواب و بیداری ک حد نداره...بعدش ک خواب من پرید خودش میخوابه...۷ هم مث چیییی بیدار میشه...  الانم مثل عروووووسک خوابیده.فداش بششششم من

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
بیا منو ببین فقط یه کوه ظرف تلمبار شده وقتی هم خوابه نمیتونم تکون بخورم چون بیدارمیشه .دستشویی هم نم ...

خدا کمکت کنه گلم 

فردا حالا وقت دکترشه بهش میگم ببینم چی میگه☹دعا کنین آروم بشه

ببین واسه من که آروم نشد الان چارماهشه فقط تا ده روز اول آروم بود شونصد بارم تو این کرونای کوفتی بردم دکتر باترس و لرز الان انقد هاره که خدامیدونه یاد بچه رییس‌ میوفتم کارتونش رو ببین میفهمی چی میگم

یک عدد عمه فحش خور هستم😒
2738
 برا من۷ ماهشه.اول ک میخوابونمش تا ۳و۴اننننقد بیدار میشه و قل میخوره و غرررررر میزنه تو خواب و ...

بچه اولت ۷ ماهشه وبارداری ؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
 برا من۷ ماهشه.اول ک میخوابونمش تا ۳و۴اننننقد بیدار میشه و قل میخوره و غرررررر میزنه تو خواب و ...

دختر منم صبا که دیگه من خوابم نمیاد خانوم له میوفته😑🤣هم حرصم میگیره هم خندم🤣😍😁

بچه اولت ۷ ماهشه وبارداری ؟

آاووووووووووره  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2706