2726

فقط تا میتونی مایعات بخور 

شیر و لبنیات نخور برای بیماری های ریوی خوب نیست

آب هویج و آب سیب خیلی خوبه

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گوجه کباب گوشت گوسفندی و بوغلمون کبابی حذف کامل لبنیات مصرف انواع سوپهای مقوی ویتامین دی و زینک پلاس دمنوش آویشن مرزنجوش عناب پونه گل اورونه سیاه دانه آبلیموی تازه با عسل و آب گرم آب هویج و آب سیب خیلی خوبه

سیب با پوست یا بدون پوست؟😁

آبشو بگیری پوستش جدا میشه کلا 😁

منکه با پوست اب میگرفتم واسه خالم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
مایعات زیاد دمنوش اویشن و پونه چای خیلی کمرنگ شیرینیجات حذف بشه سوپ و غذای ساده و سبک و ابکی می ...

راستش مبتلا شدن نمیدونم مامانم بردم دکتر هفته پیش خیلی هم رعایت می کردیم مطب هم کاملا رعایت شده بود موارد بهداشتی. 

دو سه شب پیش تب کردم و بدن درد تست دادم مثبت شد، الان هم بویاییم از بین رفت. 

الان تب ندارم فقط ضعف 

ممنون چون واسم سوال بود اخه منم با پوست آب میگیرم واسه بابام

فدات 😘

2706