2726
عنوان

عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 54 پست
منم ازون دست عروساییم ک کمک نمیکنم ...دلیلش م اینه سالی یه بار میبینمشون و انقدر بد برخورد میکنن ترج ...

این فرق داره با مادرشوهری ک تنها زندگی میکنه چ وضعشه اخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو خونشون بکو اقدس خانم کاری ندادی؟؟؟ دیدم عروسهات ک شعورشو ندارن گفتم من بیام کمکت 

اتفاقاازسرشب چن باربهم زنگ زده بود،رفتم خونش،دیدم ازکمردردنمیتونه سرویس بره،یه کم جمع وجورکردم گفتم فرداخودم میام تمیزمیکنم 

2728
اتفاقاازسرشب چن باربهم زنگ زده بود،رفتم خونش،دیدم ازکمردردنمیتونه سرویس بره،یه کم جمع وجورکردم گفتم ...

باید وقتی عروسها بودن میرفتی،باید ی بار جلوشون بگه من میخام نصف اموالمو بزنم ب نام زن همسایه اینقدر ک اون بفکرمه و دستمو میگیره بچه خودم ن از فرداش مثل مور و ملخ از دیوارهاش بالا میرن

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
حالا نمیخواد خیلی جوگیر بشی😐😂

🤣اتفاقا خود پسرش هم همینو میگه 😜

میگه محدثه دستت درد نکنه اون خونه خودش راحت تره

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
عروساشم از خداشونه

نمی دونم ولی کلا زیاد جالب نمی دو نیم  اونا بخوان مادربزرگم خودشون بکشند اجازه نمیده 

البته مادرم چون فامیل بود توقع داشت ولی اونا می گفت درست نیست تا جایی که یادم می یاد حتی یه لیوان جا به جا کنند 

بستگی ب رفتار طرف مقابل داره ....من ترجیح میدم اگه جایی م کار کنم ....فرد برام ارزش قائل بشه نه متلک ...

نمیدونم هر کی ی عقیده ای داره

شاید خیلی بدجور زخم خوردین از اطرافیان نمیشه نظر داد

اینو موافقم ازبس اینستا میگه کاری نکنین

کار بکنن همه باهم دیگه این رسمه مهمون کمک کنه

اگه مادرشوهر چیزی بگه قدر ندونه از فرهنگ خودشه 

ساکارا به معنای محبت شکوفه ای از نوع گیلاس
😂😂😂راس میگه،یه روزدوروزنیس که

😂آخه خواهرا میدونید من بلد نیستم غذا اینا درست کنم زیاد 

اون بیاد پیشم غذام رو درست میکنه 

خلاصه بچه هم بیارم میدم نگه داریش میکنه من میرم دانشگاه 😅😂🤣

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2706