2737
2734

بچه ها من دوسه ساله ازدواج کردم هفته ی اول ازدواجمون موندیم تو خونه ی خالی ک ماله پدرشوهرم بود و خواهرشوهره پشت کنکوریم اونحا درس میخوند..واسه اون ی هفته خونه رو خالی کرده بودن واسه ما کلا..ی روز موقع نهار ما رفتیم خونه پدرشوهرم غذا خوردیم و برگشتیم ک بخوابیم دیگه شروع کردیم ب شیطونی و عملیات ک متاسفانه یکم صدا من بالارفت ....و این خواهر،شوهر احمق من قبل از ما اومده بود تو خونع درس بخونه و ما نمیدونستیم اصلا قرار نبود اون هفتع کلا بیاد اونحا.‌.یهو دیدیم صدا در اومد و یکی رفت بیزون من فهمیدم خودشه دیگه شروع کردم ب حرف بد زدن بهش و گریه کردن..الان خدایی خیلی منو دوسداره و باهم صمیمی هستیم ولی اون رفتارش بعضی موقعها میاد تو ذهنم ازش متنفر میشم و حتی بعضی موقعها وسط حرفاش الکی ب ی بهونه ای دعوا میکنم باهاش و تندی..دست خوذم نیس بخدا

عه حالا یه اتفاقی بوده تموم شده این چکاریه دختر

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خجالتش برام موند

خب گناه نکردی 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

آخه سنش پایینه طفلی من اگه بودم افسردگی میگرفتم تا یه مدت بزرگش نکن منم از کاه کوه میسازم خیلی روانمو خراب کرده این مشکل 

بی تفاوت باش چون هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف
وا چقدر کینه ای بیخیال 

من جای خواهرشوهره بودم یه جوری حستبشو میزاشتم کف دستش دیگه طرفای خونمون پیداش نشه😁

دختره بیچاره دوسش داره این الکی گیر میده

دلم سوخت

خدا خیلی دوسم داره چون بهم یه گل پسر داده🤩😘خدایا شکرت❤
من جای خواهرشوهره بودم یه جوری حستبشو میزاشتم کف دستش دیگه طرفای خونمون پیداش نشه😁 دختره بیچاره دو ...

تازه اون واحد درواقع مال دختره بوده لطف کرده خالی کرده واسه اینا😐😐

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
2706