2726
اصلا من یه نصیحت دارم : حتما اول خووووب کیف کنید  حتما دوس پسر بازی کنید  حتماااااا عش ...

نتیجه اخلاقی خودتونو به گوه بکشید چون بعد ازدواج نمیتونین گه اضافه بخورین😐😐😐😐 چه بیخود😐

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا من یه نصیحت دارم : حتما اول خووووب کیف کنید  حتما دوس پسر بازی کنید  حتماااااا عش ...

با کمال احترام اصللاااا حرفتو قبول ندارم 

اتفاقا من برعکس شما دوست عزیز با اینکه پاک بودم وسنی نداشتم پشیمون نیستم واگر برگردم عقب بازم همین راهو انتخاب می‌کنم 

به خاطر فقر به خاطر خانواده ضعیفی بودن به خاطر همه چیز حتی پول نداشتم یه مانتو بخرم حتی بزور پول کفش ...

خب چطور خودت روت میشد با این ریخت پیش دوستات بری ولی الان که این نجاتت داده روت نمیشه به دوستات نشونش بدی؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2728

الحمدلله منم از همسرم و از زندگیمون خیلی راضیم😊

انشاءالله تا عمر دارم ایشون رو خدا برای من و بچه هامون حفظ کنه😘

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

نه راضی نیستم ولی فک نمیکنم با کس دیگه ای هم اگه بودم راضی بودم چون بعد سالها عیبای شوهرم فهمیدم هنوز با بقیه سالها زندگی نکردم که بگم شاید بایکی دیگه بهتر بود زندگیم بنظرم مجردی یا ازدواج سفید خوبه. 🐧😎

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2706