2737
2734

اول بگم بچه ها ازاول عقد تابارداری وزایمان خیلی اذیتم کردن حتی یه لباس کوچیک مادرشوهرم برابچم نخرید

بارداریم یه لقمه هم توخونش نکرد بگه دخترم این وبخور

همسرم برامادرشیناخونه خرید وسیله هارونو کرد و...

بارداریم اومدن و...بماندچقدراذیت شدم اخرسرمسمومیت بارداری گرفتم ویه هفته بستری شدم حتی یکیشون سرنزدن

نه کادوی عقدوعروسی دیدم نه چیزی

هیع خدا

نزدیک به ۲سال قیدشونوزدم به همسرم گفتم توبرو برام دیگ ارزشی ندارن

همسرمم گفت میدونم خوبی کردی وحتی پول دانشگاه خواهرم ودادی ولی اونااحترامت وحفظ نکردن ونمیرم تاادم شن واحترامت وحفظ کنن

بچه ها خودم ازگوشی همسرم پیامک وفرستادم خیلی حالم بدشد هرچی ازدهنش درومد گفته راهی بیمارستان شدم والان اومدم ازونجا باردارم ۵هفته رحمم تیرمیکشید وبه خودم میپیچیدم

هیچوقت برام ارامش نداشتن اینا

الان اسکرینش ومیذارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یعنی ریدم تو اون اسلامی که تو و اون بی همه چیز مسلموناش باشین.

واقعا لیاقتت همون شیطانه که کلا وجدانو ازت گرفته. هیچوقت تو زندگیت خیر نمیخوری. مامان من چرا باید بخاطر بی وجدانی مثل تو هر شب گریه کنه؟ گناه کرده تو رو بدنیا اورده؟ یعنی یه ذره غیرت نداری بخاطر یه بی سر و پا مادرتو پدرتو ول کردی فروختی. حالا ابجی و من هیچی ولی خدا شاهده خیر نمیخوری. بعدا حق نداری بیای سرخاکشون گریه کنی. خدا لعنتش کنه که اینجوری عین عذاب نازل شد تو زندگی ما. برو ایشاا.... حتما خیر میخوری.

خاندان شوهر همینن فقط توقع دارن ازت نباید ازشون توقع داشته باشی منم گیر چندتا نفهم افتادم از دستشون امروز کارم به بیمارستان کشید خدا جوابشونو بده الهی

کاش نی نی سایت گزینه بلاک داشت تا بعضی کاربرا رو مسدود کنی که نه کامنتاشو ببینی نه تاپیکاشو مرسی اه🤫🤫🤫🤫
2706