2410
2553
عنوان

امکانش هست زودتر زایمان کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 66 پست
به منم دکتر اینجور گفت دوسه روز بعدش کیسه آبم پاره شد تو تخمین زمان اشتباه میکنن انگار دلیل نمیدونم ...

وزنش چقدر بود

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍

میتونی خودت درخواست بدی هفته37  واست تاریخ بزنه..

من خودم انشالله درخواست میدم 37هفته بزنه دخترمم 37بدنیا اومد

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هفته ی پیش ۳۴ هفته و ۳ روز بودم دکتر بهم گفت ۳۵ هفته ات کامله، 

سزارین میشی؟دکترت چن هفته گفته؟ منم ده روز جلو هست سونوم.منم سزارینی هستم زده ۱۸ فروردین زایمان.دغدغه شده برام نکنه زودتر از عید بدنیا بیاد

2456
مال من ۲۵ آذر قرار بود ۸ آذر دنیا اومد من ۵ آذر رفتم مطب دکتر گفت بچت آماده دنیا اومدنه 

پس منم اگ ۱۷ روز جلو تر ک بخواد دنیا بیاد میشه ۱آذر😁

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
سزارین میشی؟دکترت چن هفته گفته؟ منم ده روز جلو هست سونوم.منم سزارینی هستم زده ۱۸ فروردین زایمان.دغدغ ...

وای وقتی میگی فروردین هووووفم میگیره چون دیکه واقعا تحمل ندارم صبرم تمام شده😥

2714
عجله نکن عزیزم بزار با پای خودش بیاد ❤️

من فردا قرار برم نوبت سز بزنم ان شاالله

هرچی بیشتر بمونه بهتره

بله خوب ولي منظورم اين هست كه ديگه ٣٧ هفته به بالا نگراني نداره ، من ٢ بار ٣٨ هفته كامل سزارين شدم الان هم وقت سزارينم ٣٨ هفته و ٣ روز هست حالا تا اون موقع ممكنه چند روز هم زودتر بشه .

این روزا خیلی سخت میگذره خیلیییی سنگینیو تنگی نفس کشتتم😢

اره واقعا، وقتی یکی رو میبینم حتی یک هفته از من عقب تره تحمل ندارم میگم نمیتونم ب عقب برگردم

ديگه ٣٧ هفته تمام بچه كامل هست .

اینطوریام نیست

اگ ۴۰ هفته کامل بمونه خیلی برای جنین بهتره

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

من۳۷هفتم تموم شده بود خسته شده بودم از بارداری و بدبختیاش رفتم تخم شوید گرفتم دم کردم ی لیوان غلیظ،خوردم صبح زایمان کردم🙄همه دعوام میکردن ولی من طاقت نداشتم دیگه بسکه حالم بد بود،نی نیمم سه کیلو بود

بله خوب ولي منظورم اين هست كه ديگه ٣٧ هفته به بالا نگراني نداره ، من ٢ بار ٣٨ هفته كامل سزارين شدم ا ...

مگه طبیعی میاریش

2706