2737
2734
عنوان

امشب فهمیدم باردارم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 59 پست
خدا دختر کوچولوتو سالم تو شکمت حفظ کنه😘😘 حسم گفت ی دختر بانمکه

مرسی عزیزم الهی هرچی هست فقط سالم باشه،خدا دلتو شاد کنه😘❤️

برای کوچولوی من صلوات بفرستین تا سالم به دنیا بیاد❤️😘🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم،الهی یه نی نی خوشگل و ناز خدا تو دلت بزاره هرچه زودتر😘❤️

قربونت

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

مبارکه عزیزم حستو خریدارم منم اقدام کردم حدودا ده روز دیگ موعدمه و از الان زیر شکمم میگیره این علایم رو هرماه دارم برام دعا کن منم باردار باشم الان😍😍

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
2728

مبارکه ان شاء الله بارداری راحتی داشته باشی و نی نی سالم تو به سلامتی بغل کنی

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
انشالا یه بارداریه خوب و راحت و شیرین داشته باشی. مبارکت باشه. میشه برای دختر ۲.۵ ساله من دعا کنی. ت ...

انشاالله هرچه زودتر حالش خوب میشه عزیزم،خدا حفظش کنه الهی😍❤️❤️

مبارکه ان شاء الله بارداری راحتی داشته باشی و نی نی سالم تو به سلامتی بغل کنی

مرسی عزیزم خدا از دهنت بشنوه الهی😘😘❤️❤️

عزیزم مبارکه انشاءالله که سالم و صالح  ۸ ماه دیگه میاد بغلت

هرروز سوره حجرات رو بخون برای جلوگیری از سقط خوبه انشاءالله

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706