2726
عنوان

بارداری

108 بازدید | 9 پست

سلام وقت بخیر،،،من بعد از اینکه سونوگرافی آنومالی که انجام دادم دیگه پیش دکترم نرفتم(به علت اینکه فرزندش فوت شده بود سرکار نمی آمد) ولی مامای بهداشت سونو رو دید،،آزمایش قند گلوکوز را  انجام دادم مشکلی نبود،،الان هفته ۲۸ هستم،،هنوز دکتر جدید نرفتم خواستم ببینم تو این هفته یا هفته بعد لازم هست دکتر برم سونوگرافی یا آزمایش هست که باید تو این مدت انجام بدم؟؟(البته خودم حالم خوبه هیچ گونه مشکل یا مریضی یا ویار بد نداشتم تاکنون) بنده ساکن اصفهان هستم قصد دارم برم دکتر ولی خیلی اوضاع کرونا اینجا بد شده..

برو بهداشت چک شو من سر بارداری اولم چون مشکلی نداشتم زیاد دکتر نمیرفتم البته همه غربالگریارو انجام دادم منظورم از ۲۰ هفته به بعد بود الان هم باردارم فقط سونو رفتم فعلا دکتر نمیرم تا ۸ هفته برای قلب برم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیز

تو این هفته های اینده باید سونو بدی تا ببینی وزن جنین حجم کیسه اب وشرایط جفت و... چه طوره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
برو بهداشت چک شو من سر بارداری اولم چون مشکلی نداشتم زیاد دکتر نمیرفتم البته همه غربالگریارو انجام د ...

فقط بخاطر کرونا دوست ندارم زیاد برم تو بیمارستان پیش دکتر،،،دکتر اولم کرونا گرفت هم خودش هم شوهرش دختر هشت سالشون به این دلیل فوت کرد دیگه بعد اون نرفتم

وایسا 30هفته شدی برو که سونوی رشد جنینم برات مینویسه  ....منم زیاد نمیرم دکتر 23هفته رفتم حالام منتظرم 30هفته شم باز برم...الان 26م

جز ❤عشق ❤جهان نکته ی ارزنده ندارد.........اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...