2737
2739

صاحبخونه كه طبقه پايينمونه هر روزززز در ما رو ميزنه و ميگه خيلي بچتون شلوغ ميكنه. اخه من بدبخت چه كار كنم. چه جوري بچه دو سال و نيمه رو اروم كنم.  

اينم اضافه كنم اينا خيلييي حساسن.  هميشه هم خونه ان.  خونشون هم سوت و كوره.  مگرنه پسر من اونقدرا هم شيطون نيست.  عصرا هم سه ساعت الكي ميريم تو خيابونا ميچرخيم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میفهمم با تمام وجودم. وقتی بچم گریه میکنه یا میدوعه تمام وجودم استرس میشه 

اخ اخ. اصلا نميزاريم اين طفل معصوم بازي كنه يه كم.  كللل ماشيناش هم جمع كرديم

میخواستی بگی وقتی خونه اجاره میدی باید فکر اینجاهاشم میکردی . بچع ی من بچه اس متوجه نمیشه شلوغ نکنه شما که بزرگی بفهم که بچه دوساله شلوغ کردنو داره. 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2738

الهی بگردم مستاجری خیلی سخته الهی تا قبل عید صاحب خونه بشی

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
ببرش پارک خلوت انرژیش رو تخلیه کن  وقتاییم که خونس و بیکاری باهاش بازیای فکری انجام بده هم برا ...

همين كارو ميكنيم اتفاقا.  اما اينا حتي تحمل يك سر سوزن صدا ندارن.  نميتونيم صبح تا شب بيرون باشيم كه😔

انشاالله همتون خونه دار بشید .خدا بزرگه .

اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

شبتون بخیر

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
بچه دو نیم ساله چ سر وصدایی داره ؟؟

اتفاقا بچه های کوچک خیلی پرجنب وجوش هستن بدوبدو میکنن سرصدا جیغ زدن  من دوتا دارم خودم میدونم خیلی پرسروصدا هستیم 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2706