2737
2739

پسر بزرگ خونه بود مامانشو خیلی اذیت کرد..مادرش ازش ناراضی بود..جریان از این قرار بود ک خونه نداشت و زن‌بچه داشت مادرش بهش گفت بیا پیشم تا کار کنی دستت ب یه جایی بند بشه لااقل نخای کرایه خونه بدی..اونم اومد بعد یکی دوسال اومد ب زور خونه رو ب اسم خودش کرد..اخه پیرزن پیرمرد چ‌میدونستن اینطوری میشه..یه روز اومد خونه ب زور  از باباش اثر انگشت گرفت خونرو بالا کشید ..باباش مرد..مادرشم هی پیش این پسر اون پسر دربدر شد..حالا جالب اینجاس چوب خدا صدا نداره...داربست زده بود خونشو نما بزنه از داربست افتاد خون رفت رو مغزش و تموم کرد...اخرش تو خونه ای ک صاحبش ناراضی بود جونشو داد..

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فامیل ما هم پیمانکار بود پول شوهرخواهرش رو بالا کشید 

در واقع بعد ها پس  داد ولی خرد خرد داد و دیگه پولش بی ارزش شده بود 

بعد چند سال بعد از طبقه ۴ یه ساختمانی که کار میکرد 

افتاد مرد

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم