2737
2734

زنداداش من هست

البته تكنسينه اتاق عمله

حقوق كم

شب كاري

بايد بره جاهاي خصوصي چون دولتي تا حالا پذيرشش نكردند با اينكه دانشگاه دولتي تهران درس خونده

از كار و بچه و تفريح همه چيش زده حتي زندگي هم نداره ولي عاشق كارشه

ما ملت حسينيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون سخته انصراف میدن در آمدش زیاده  با علاقه بری موفقی

چیش سخته؟

بد باهامون رفتار میشه یعنی؟

تحمل شرایطش یه وقت سخت نباشه

میترسم خیلی مثه زیردست باهامون رفتار کنن

2728

من جاريم اتاق عمله. الان طرحشه. سختي اش اينه كه شب كاري داره. ولي روزايي كه شب كاره حقوقش بيشتره. 

بايد خودش رو بيمه كنه چون اگر خدايي نكرده مريض چيزيش بشه كه تون مقصر باشه بايد ديه بده. يكم استرس داره كارش. ولي حقوقش خوبه

من جاريم اتاق عمله. الان طرحشه. سختي اش اينه كه شب كاري داره. ولي روزايي كه شب كاره حقوقش بيشتره.&nb ...

واقعا ممنونم❤🥰

خدا خیرتون بده که راجب این رشته بهم اطلاعات دادین

2738

منم امسال کنکوری بودم...راجبش تحقیق کردم..رشته خوبیه😊

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
چیش سخته؟ بد باهامون رفتار میشه یعنی؟ تحمل شرایطش یه وقت سخت نباشه میترسم خیلی مثه زیردست باهامون ...

مگه میخوای کجا درس بخونی یا اموزش ببینی که بد رفتاری کنن دانشگاه خوب برو غمت نباشه

غصه نخور درست میشه.
اتاق عمل قبول شدی؟

نه رادیولوژی...ولی رشته خوبیه اینم...اونایی که انصراف میدن بدون علاقه ندارن....اگه علاقه نداشته باشی مسلنا برات تحمل ناپذیر میشه

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
مبارکه موفق باشی عزیزم

ممنون گلم...تو هم موفق باشی😍

2706