2737
2734

خودش بلده..نیاز نیس بهش بگم 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

همه جا یه دستی میکشه

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من بعد رفتن نظافتچی خودم باید همه جا راتمیز کنم

البته قبل کرونا میاوردم.اصلا خوب تمیز کاری نمیکنن 😆

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....

گردگیری اساسی و مثلا گاهی اوقات کمک کنه زیر لباسشویی و اینجور چیزارو هم تمییز کنه 

البته من مامانم چون فقط کار خودشو قبول داره زیاد نمیگیریم هر چندماه یکبار اونم واسه کارای سنگین که مامانم اذیت نشه 

گردگیری اساسی و مثلا گاهی اوقات کمک کنه زیر لباسشویی و اینجور چیزارو هم تمییز کنه  البته من ما ...

شوهر من میگه اصلا کار سنگین بهش نده یا مثلا دستگاه مبل شوری دارم میگم بدم بشوره میگه نه کار اون نیست نمی‌فهمم درست میگه یا چرت میگه؟ 

2706