2737
2734
عنوان

خشونت پسرم

386 بازدید | 35 پست

دیگه خجالت میکشم از فامیل پسرم بچه هشون میزنه هرچی هم باهاش حرف میزنم قانع نمیشه😭 بنظرتون طبیعیه آخه فقط ۲ سالشه درکی نداره از حرفام که بگم بچه هارو نزن فردا تو بزرگسالی مشکلی براش پیش نمیاد با این رفتاری که با بقیه داره

نه بابا بذار بزنه غووووداااء

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

پسرممم از دوسالگی دست بزن پیدا کرد دلیلش نمیدونم چیه چون نه من نه باباش اصلا دعواش نمیکنیم ...ولی الان که نزدیکه 3 سالشه کمتر شده ...من از مشاور که کمک گرفتم گفت وقتی سمت خودت اومد و بزنتت دستاش و بگیر و اجازه نده که بزنه ..انقدر اینکارو کن تا خودش متوجه میشه چون اینا درکی از زدن و نزدن ندارن اگه بگیم نزن لج میکنن.فکر میکنم جواب داد برای من❤

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

اینکه فکر می کنی درکی نداره اشتباهه 

پسر من ۱۰ ماهشه کم و بیش داره متوجه حرفا و اتفاقات میشه 

بهش به چشمه یه موجودی که نمی فهمه نگاه نکن

ولی در مورد رفتارش من تجربه ای ندارم با چندتا مشاور صحبت کن تا بتونی به جمع بندی برسی

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
تقریبا ۱ سال و نیم همینجوریه الان بیشتر شدت با هیشکی نمیسازه به هیچ وجه اسباب بازیش باکسی شریک نمیشه

من خوندم اگه نمی خلد شریک بشه اصلا زورش نکن بذارید حسه مالکیتو یاد بگیره 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2706