2726
۴۵ ترکیه؟؟ نمیدونم من تا اونجا دیدم کونول میران رو زد‌ و افتاد... بعدش چی شد؟؟

بعد گونو میخواست خودکشی کنه ک جهان رسید اجازه نداد،جهان هم ریانو گونول برد ولی گذاشت میران بمیره اونجا🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴۵ ترکیه؟؟ نمیدونم من تا اونجا دیدم کونول میران رو زد‌ و افتاد... بعدش چی شد؟؟

ولی قبلش گونول ب ازاد زنگ زده بود،ازاد هم اومد میرانو نجات داد😍 راسی معلوم شد هازار واقعا پسر عزیزه اس

2728
ولی قبلش گونول ب ازاد زنگ زده بود،ازاد هم اومد میرانو نجات داد😍 راسی معلوم شد هازار واقعا پسر عزیزه ...

واقعا؟؟؟؟😮😮😮😮

پس میران نمرد؟ البته می دونستم.  نقش اول بمیره هیچی دیگه.  هی میکشنش هی زنده میشه. خیلی کش میدن

من الان دارم قسمت ۴۴ نگاه میکنم🥰😊😊

دخترم پر کشید به دست دکترا😭😭💔28هفته رفتم برا شکم درد و لکه بینی بستریم کردن هرچه قدر گفتم درد دارم گوش ندادن گفتن دستگاه درد نشون نمیده اخرش بزور امدن دیدن رحمم فول باز شده بچم با پا بیرون هستش منو سریع بردن بلوک زایمانم اونجام نگهم داشتن بزور که طبیعی بیارم بعد 20دقیقه من گفتم بچم بریچه و اونا تازه فهمیدن  منو سریع بردن سزارین ولی چون دیر شده بود رحممو مدل tبردین یعنی دوتا برش که خیلی دیر تر خوب میشه نسبت به بقیه 💔صدای گریه بچم امد کبود کبود بود نفهمیدم از دستشون انداختن یا چه بلای اوردن سرش ولی بچم فقط یه شب دوم اوردن رفت من دارم نابود میشم روانی میشم کاش یادم بره همه چی
واقعا؟؟؟؟😮😮😮😮 پس میران نمرد؟ البته می دونستم.  نقش اول بمیره هیچی دیگه.  هی میکشنش ...

ن نمرد،ولی ریان فک میکرد مرده،خواست خودکشی کنه ک میران رسید😁 بعدم از عمارتشون همراه میران رف کلا

۴۵ دیرور انلاین دیدم کمیشو ولی زبان اصلی بود حوصلم نکشید

دخترم پر کشید به دست دکترا😭😭💔28هفته رفتم برا شکم درد و لکه بینی بستریم کردن هرچه قدر گفتم درد دارم گوش ندادن گفتن دستگاه درد نشون نمیده اخرش بزور امدن دیدن رحمم فول باز شده بچم با پا بیرون هستش منو سریع بردن بلوک زایمانم اونجام نگهم داشتن بزور که طبیعی بیارم بعد 20دقیقه من گفتم بچم بریچه و اونا تازه فهمیدن  منو سریع بردن سزارین ولی چون دیر شده بود رحممو مدل tبردین یعنی دوتا برش که خیلی دیر تر خوب میشه نسبت به بقیه 💔صدای گریه بچم امد کبود کبود بود نفهمیدم از دستشون انداختن یا چه بلای اوردن سرش ولی بچم فقط یه شب دوم اوردن رفت من دارم نابود میشم روانی میشم کاش یادم بره همه چی