2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن تا تابستون سال دیگه هست

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2728
2738

پنج سال دیگه واکسنش میاد 

تا اون موقع همینه گلم 

بهش توجه نکن اصلا 

اصول اولیه ی بهداشتیشو رعایت کن و خودت رو ب آغوش خدات بسپار

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

بهتر نمیشه.باید عادت کنیم و خودمون رو باهاش وفق بدیم.

عضویتم مبارک...خودم میدونم بزرگوار...ولی شما هم بدون ک کاربر قدیمی هستم(کلانتر-سایت)...از گرونی و اوضاع نابسامان مملکت انتقاد کردم،تعلیقم کردن...خدا رو شکر ک با ترکیدن من،همه چیز سر و سامون گرفت و اوضاع گل و بلبل شد.نگو کلید حل همه ی مشکلات دست منه بی عرضه ی بی تدبیر خرفت بوده و خودم خبر نداشتم.

دوست عزیز

فعلا چشم اندازی از پایان کرونا جهان نداره...فقط باید از ادما دوری کرد و رعایت کنیم مثل روزای اول که همه جدی گرفتن و بیخیال نباشیم...

ویروس ها معظل بزرگ و چالشی بزرگ هستن خیلی سخته

دعا برای سلامتی همه مادرا از جمله مادر عزیز خودم🙏🙏🙏
2706