2410
2553
عنوان

ناتوانی جنسی مرد کیا شوهراشون این مشکل رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 19913 بازدید | 150 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
ن گلم ۳ماهه همش میگه تقصیر توهه تو استرس بهم میدی میندازع گردن من اولش خوبه اما وسطش...

اگه از اول مشکل نداشته،خوب میشه بره دکتر

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل

من از یکی شنیدم عرق شقاقل استفاده میکنه برای شوهرش میگفت نتیجه داده.سطح هورمون مردانه بررسی بشه معلومه دیگه 

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
امشب چرا رختخوابا پهنه الان از اون یکی تاپیک دراومدم😟😟😟😟

جمع کنید توروخدا 

مگه فیلم س ک سشو گزاشته هی یه جمله یاد گرفتید رختخوابا پهنه 

سوال داره خب

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2714
شوهرم نعوظ ندارد. قرص ویاگرا میخوره تا نعوظ کنه

نعوظ چیه؟میشه سربسته بگین

راه رفتن کنار یه دختر قوی و خودساخته،افتخاریه که نصیب هر مردی نمیشه😎.                                                               ⁦❤️⁩طُ⁦❤️⁩قشنگترین تیتر زندگی منی⁦☺️⁩

[QUOTE=162181922]ن گلم ۳ماهه همش میگه تقصیر توهه تو استرس بهم میدی میندازع گردن من اولش خوبه پیش پزشک اورولوژیست باید بره دارو بگیره .منم همین مشکل رو داشتیم 

تاخدا رو دارم غم ندارم .خداجون شکرت 
2706