2726

بچه ها مدتی شوهرم این مشکل رو پیدا کرده لطفا نترکونید اگه میتونید کمک کنید چجوری تو پزشک قانونی مشخص میکنن؟کسی شوهرش اینجوری بوده چجوری درمان میشه

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰

عزیزم اینجا همه شوهراشون توانایی خارق‌العاده ای دارن

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امشب چرا رختخوابا پهنه

الان از اون یکی تاپیک دراومدم😟😟😟😟

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728

فک کنم باید بره ارولوژی و سک س تراپ ک بررسی بشه 

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

پزشک قانونی چراا؟

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
ینی چی رابطه ندارین ؟ پزشک قانونی واس چی ؟

ن گلم ۳ماهه همش میگه تقصیر توهه تو استرس بهم میدی میندازع گردن من اولش خوبه اما وسطش...

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
2706