1920
1924

بچه ها مدتی شوهرم این مشکل رو پیدا کرده لطفا نترکونید اگه میتونید کمک کنید چجوری تو پزشک قانونی مشخص میکنن؟کسی شوهرش اینجوری بوده چجوری درمان میشه

در تاریخ 1399/9/1رژیم کالری شماری رو شروع کردم و میدونم که تا عید به وزن هدفم میرسم من قبلا هم تونستم پس حالا هم میتونم وزن شروع 80کیلو وزن هدف۶۰کیلو قد۱۶۸ 

عزیزم اینجا همه شوهراشون توانایی خارق‌العاده ای دارن

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت

امشب چرا رختخوابا پهنه

الان از اون یکی تاپیک دراومدم😟😟😟😟

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

در تهران از بازار آنلاین به روز رسان مواد غذایی بخرید         

1922

فک کنم باید بره ارولوژی و سک س تراپ ک بررسی بشه 

از خونِ جوانانِ وطن؛ لاله دمیده / از ماتمِ سروِ قدشان، سرو خمیده🖤💔🌷🖤💔🖤🌷🖤💔🌷/گناهو فکر بهشت ممنوع اصلا با آدم بد چشم تو چشم ممنوع رفتارایه زشت ممنوع /حرف مفتو غیبتو و غرور بحث با الاغ ممنوع/

پزشک قانونی چراا؟

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
1911
پزشک قانونی چراا؟

تشخیص بده دیگه برای طلاق

در تاریخ 1399/9/1رژیم کالری شماری رو شروع کردم و میدونم که تا عید به وزن هدفم میرسم من قبلا هم تونستم پس حالا هم میتونم وزن شروع 80کیلو وزن هدف۶۰کیلو قد۱۶۸ 
ینی چی رابطه ندارین ؟ پزشک قانونی واس چی ؟

ن گلم ۳ماهه همش میگه تقصیر توهه تو استرس بهم میدی میندازع گردن من اولش خوبه اما وسطش...

1826
شوهرم نعوظ ندارد. قرص ویاگرا میخوره تا نعوظ کنه

عوارضش خیلی بده بعدا اعتیاد پیدا میکنه باعث تپش قلب و سکته کوری چشم .

۹۹/۱۰/۱۰بزرگترین تغییر زندگیم اتفاق افتاد منتظرتم ۱۰/۱۰عاشق فیلم 👁👁 .شادمهری ام 🧡…
1918