2726

بچه ها من خودم ادم وسواسی نیستم یا خیلی زرنگ و تر و فرز و کاری نیستم خیلی معمولیم تو کار خونه(البته خیلی تمیزم) اما هرروز چندتا کار رو میکنم نمیزارم خونم کثیف بشه مثلا  هفته ای دوبار گردگیری میکنم یک بار یخچال و تمیز میکنم در هفته  یک روز درمیون توالتو کامل  ومیشورم ،اشغال های کل خونه رو جمع میکنم میریزم بیرون .جارو میزنم .

روزانه هم ۲نوبت ظرف میشورم و غذا میپزم  اخرشب گازو زمین اشپزخونه رو تمیز میکنم

لباس هارو هم وقتی خشک میشن سریع جمع میکنم میزارم کشوی هرکس نمیزارم بمونه

خیلی کار نمیکنم  و بشور بساب نمیکنم در طول هفته ولی با همینا هم خونم تا حد نرمالی تمیز میمونه

پس اونا که خونه هاشون خیلی کثیفه فکر کنم کلا کار خونه نمیکنن وگرنه امکان نداره خونه انقدر کثیف بشه.ماها چیکار میکنین تا خونتون نرمال باشه در طول هفته؟

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اینقدر وسواسم شوهرم خسته شد دیگه بااینکه بچه سه ساله دارم خونم همیشه برق میزنه 

بیچاره بچت، پس کی براش مادری میکنی؟ 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
من اینقدر وسواسم شوهرم خسته شد دیگه بااینکه بچه سه ساله دارم خونم همیشه برق میزنه 

من اینهمه وسواسو هم قبول ندارم

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
کی خونش کثیف بوده؟

خیلیا

زن داداش من هر وقت ببینی میگه کلی کار دارم .هر وقت بری دم درشون در میبنده یعنی یکبار ندیدم بگه کار ندارم .از تنبلی  فقط.هر وقت دخترش ببینم میگه مامانم دراز کشید رو مبل .من یک خونه ۲۰۰ متری مرتب میکنم تمیزه با دو تا بچه  اون یک خونه ۸۰ متری داره مدام میناله واقعا حالم بد میکنه.

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

حتما شوهر و یا بچه های ارومی هم داری

من شوهرم به شدت شلخته اس

خودمم تنبلم

فکر کن ۴شنبه مهمون داشتم تا اخر شب بودن دیگه جون نداشتم جمع کنم که

۵ شنبه هم از صبح بیرون بودم تا ساعت ۱۰ونیم شب

جمعه یع ذره  کار کردم امروزم کار کردم تموم شد

فردا صبح شوهرم پاشه میترکونه خونه رو بعد میره سرکار

من شاغلم اخر هفته ها همش با بشور بساب میگذره در طول هفته هم از کار ک میام خونه فقط ظاهر خونه رو تمیز میکنم همه چیو سر سری تمیز میکنم اخه خیلی خسته میکنه کار خونه رو بخوام دقیق تا تهش انجام بدم...از مجردی هم البته مدلم همین بود از اینا ک اب میریزه رو فرش ی بالش میزارن روش😐😆

2706