2737
2734

خانم معلم های گل میشه بگید در حال حاظر حقوق های آموزش و پروزرش در چه حده؟شما راضی هستید؟

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هستم  سال اولمه  فعلا حقوق دانشجویی میدن حکمامون نخورده🥺

خوشبحالت واسه من ک شد آرزوی محال😢

گروه زرد  امروز یکشنبه ۹۹/۱۲/۱۷  قد ۱۶۳ ،،،وزن اولیه ۸۱ ،،،وزن هدف ۶۶ ،،،وزن فعلی ۸۱    هرچیز که در جستن آنی ،آنی... از تو فقط یکی تو دنیا هست پس سعی کن همیشه بهترین باشی
2738
داداش  من لیسانسه  و۱۰سال سابقه داره  ۸میلیون

عزیزم خودت هم رسمی هستی؟

چون فکر کنم توی یه تاپیکی میگفتی غیر انتفاعی درس میدی

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟
داداش  من لیسانسه  و۱۰سال سابقه داره  ۸میلیون

مدیر هستند؟

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
2706