2726
عنوان

ابراز عشقم به یه پسر

453 بازدید | 46 پست

یه واسطه قراره فردا بره به کسی که دوسش دارم درباره من بگه بگه که من دوسش دارم و اینا چی بهش بگه راضی شه بیاد پی وی من برا یه بارم که شده باهام حرف بزنه من چند ماهه حالم بده بخاطر اون ولی اون خبر نداره😓😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ان شاالله هرچی به صلاحته پیش میاد

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
یعنی در باغ سبزی چشم و ابرویی ایماه و اشاره ای هیچی نشون ندادی؟ 

چرا قبلا دوستش یه چیزایی گفته ولی اون گفته نمیخوام بدونم کیه میترسم بفهمم دختره خوبیه بعدا حسرت بخورم الان شرایطش و ندارم

2706