2737
2734

گوگل سرچ کن، چند تا راه حل ساده داره، الان یادم نیست

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
راه حل دوم بشکن توی یه کاسه اگه زرده با سفیده قاطی بود خرابه اگه نه که سالمه

مادرشوهر من از هر پنجتا تخم مرغ سه تاشو میگه خرابه. من خودم همه تخم مرغارو استفاده میکنم این غلطه آیا

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍
مادرشوهر من از هر پنجتا تخم مرغ سه تاشو میگه خرابه. من خودم همه تخم مرغارو استفاده میکنم این غلطه آی ...

اون وسواسه دیگه تویخچال خراب نمیشه مگه خون توش باشه

منتظر روزای بهترم ✌
مادرشوهر من از هر پنجتا تخم مرغ سه تاشو میگه خرابه. من خودم همه تخم مرغارو استفاده میکنم این غلطه آی ...

نه کار شما درسته ،تخم مرغ به راحتی خراب نمیشه مگر اینکه چندین ماه استفاده نشه اگر هم فاسد شده باشه از بوش مشخصه دیگه

تا خدا هست به عالم چه نیازست 
اون وسواسه دیگه تویخچال خراب نمیشه مگه خون توش باشه

وسواسم هست اتفاقا. تخم مرغ بومی هم میگیره میندازه دور میگه خرابن

اگه زرده گرد باشه و به محض شکستن وا نره و اینکه بوی گندیدگی نده و  رنگ زرد طلاییش عوض نشده باشه ...

دیدی بعضیا یه خط سفید توشونه؟ اونا چی سالمن؟