2726
عنوان

مهریه زن بابام....

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 43 پست
بگو یه تیکه نون میندازیم جلوت بخور بقیه پولا هم باید بمونه برای ما بعد مرگ بابامون اگه گفت اوکی معلو ...

🤣🤣🤣🤣🤣

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر چقد تابلوس نگران ارثتی

همچین چیزی بگی باباتم میفهمه بهتره خجالت بکشی و سکوت کنی 

یه خانواده ای در حقم خیلی ظلم کردن اونقدری که شبام با اشک خاتمه پیدا میکنه و روزهام با اشک شروع میشه خدایا اشک هام رو با گرفتن تقاصم ازشون تمام کن
2728

خب اون خانم که نامه فدایت شوم نفرستاده که تورو خدا بیاین منو برای پدرتون بگیرید 😐

باید توافقی باشه مهریه جوری که به ایشونم بر نخوره و برای این که متوجه بشید ایشون خوبن یا نه باید به اندازه کافی تحقیق میکردین 

خوب مهریه باشه ولی کم مثلا ۱۴ تا با دو تا سفر کربلا و مکه و اینا

اینم خوبه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
بگو یه تیکه نون میندازیم جلوت بخور بقیه پولا هم باید بمونه برای ما بعد مرگ بابامون اگه گفت اوکی معلو ...

دور از جون 😡😡😡 من خودم پیدا گردم اگه میخواستم دور از جون تو فکر چنین چیزی بودم اصلا واسه بابام گسی رو پیدا نمیکردم

بستگی واره که اون زن چندسالش باشه و مطلقه هست یا مجرد بوده و اینکه وضع کالیش چجوزیه با کی زندگی میکنه... 

فکرکنم14سکه اوکی باشه

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
بلی ولی من داداشم خیلی اذیت میکنه و بهشم گفتیم میخواهم فردا روزی داداشم دو تا تشر زو یهو خانم ول نکن ...

شما باید خودتونو کنترل کنید نه اون بیچاره رو تحت فشار بذارید 

به جای اینکارا به داداشت بگو درست برخورد کن تا نره بدبخت شیم

[QUOTE=162166495]دور از جون 😡😡😡 من خودم پیدا گردم اگه میخواستم دور از جون تو فکر چنین چیزی بودم اصلا واسه بابام گس ...[/QUOTEبا خودت رودربایستی نداشته باش . همه نگرانی بابت ارثیه که نکنه به اون برسه یا مهریه که حقشه و بهش تعلق بگیره 

2706