2726
عنوان

تاپیک میخوام به داداشم بگم زنت....

2630 بازدید | 177 پست

چرا خیلیاتون مخالف کار عروس خانوم بودین؟ینی زن حق تصمیم گیری،نداره که به کی چقدر کادو بدن یا ندن؟

زن و مرد باید باهم برای همه چیز تصمیم بگیرن نه اینکه مرد خود،رای باشه و ....

اون زن بیچاره هم حق داشته.دوست نداشته به هر دلیلی اون سکه رو بده.

وخیلی سادگی کرده که دقیقا حرف خواهرشوهرش انتقال داده

مشخصه که بعدشم میونش با شوهرش خراب شده و کلی دعوا کردن

باید از همون اول با توپ پر به شوهرش میگفت من انقدر سکه دادم و دلمم نمیخاست بیشتر بدم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راجب کی حرف میزنی😶

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

تاپیکو اصلا نخوندم

ولی زن و شوهر تو‌زندگی مشترک همیشه باید تصمیمای مشترکی بگیرین

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

نه کانلا حق داره 

ولی کارش پنهونی و دروغ بود واین کار زن و مرد نداره و کاملا اشتباهه 

درحالی که همون سکع ربع به نطرم کادوی مناسبی بود طبق تورم که شده ولی اینو باشوهرش مطرح میکرد 

زن حق تصمیم گیری داره

اما زنی که انقد حقیره و از شوهرش مثل چییی میترسه نباید همچین کاری کنه که بعدش به غلط کردم بیوفته

اگه عرضه داشت کارش به جایی نمیکشید که خواهرشوهر تهدیدش کنه بگه به داداشم میگم!

از اول شوهرشو ملتفت میکرد انقد کادو میدیم نه اونقدری که تو میگی.

{ خانم هستم }
2706