2737
2734

سلام من یه سونوی کالر داپلر انجام دادم بیست روز پیش امروز بردم پیش دکتر گفت خونرسانی به جنین یکم مختل شده یه سونوی دیگه برام نوشت که باید انجام بدم و ببرم پیشش 6 تا هم آمپول بتامتازون نوشت که سه تا امروز زدم سه تا هم فردا باید بزنم گفت برا ریه های جنین که اگه مشکل‌ی بود زودتر دنیا بیاد الانم 34 هفته و 4 روزم کسی هس سونوم رو بفرستم تفسیر کنه خیلی نگرانم

نگران نباش هم هفتت خوبه هم امپول زدی هر وقت به دنیا بیاد قدمش به چشم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش هم هفتت خوبه هم امپول زدی هر وقت به دنیا بیاد قدمش به چشم

ممنون عزیزم اما دکتر یکم نگرانم کرد تا فردا عصر که برم سونو گرافی خیالم راحت نمیشه

2731
چرا دکتر برا سونوی داپلر نوشت؟

اون بچم نه ماه کامل شد اما وقتی چون نمیتونستم برم پیش دکتر قرار بود دوشنبه برم پیشش جمعه رفتم سونو داد خیالم راحت شه دیدم بدون اینکه آبریزش داشته باشم نصف آب جنین تموم شده بود برا همین این بار وزن بچه حداقل نرمال بود و آب دو شم حداقل نرمال دوبار داپلر نوشت برام تا وضعیتش تند تند بررسی کنه

2738
خدارو شکر عزیزم خدا نگهدارش باشه 

مرسی عزیزم.شما هم نگران نباش چون آمپول بتامتازون میزنی هیچ مشکلی پیش نمیار.هرچی بیشتر بمونه بهتره ولی زود هم به دنیا اومد غصه نخور.

2706