2733
2734
عنوان

چقدر حس ترشیده بودن بده...

| مشاهده متن کامل بحث + 7194 بازدید | 84 پست

نمیخوام کلیشه ای حرف بزنم ولی هیچکس زشت نیست این دید و تلقین خودته

بیشتر تو جمع شرکت کن ب خودت برس بخدا ازدواج اصلا موضوع مهمی نیست..هرکیم گفت چرا ازدواج نمیکنی بگو اونیو ک بخوام پیدا نکردم

والا فامیلای ما 3 تاشون پارسال زن گرفتن زناشون 4.5 سال بزرگتر از خودشون همشونم بالاای 30 بودن 

یک عدد دانشجوی داروسازی هستم   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تو27سالگی اوج جوانی دوران طلایی زندگیت هستی کلی هم فرصت داری نگران نباش بعدم رو اعتماد ب نفست کار کن اتفاقا این دوره هر کی کمتر قشنگه بخت و اقبالش بلندتره انرژی مثبت داشته باش هیچ کسیم زشت نیس هرکی قشنگیا خودشو داره بعدم قد کوتاهی برا دختر که عیب نیس نشونه ظرافته
2738
و خدا نگذره از اون کسی که این فکر اروم اروم انداخت توی سر دخترایی ایرانیی که ازدواج خیلی مهمه و خواس ...

هیچکس این حسو ننداخت تو سرم خودم خسته شدم چون خیلی بده ببینی همه یه عشق دارن ولی هیچکس به تو حتی نگاه هم نکرده،مطمئنم وسط اروپا هم به دنیا اومده بودم این حس اذیتم میکرد،همه دلشون میخواد طرفدار داشته باشن

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...

استارتر عزیزم ترشیده بودن برای زمانی بود که زنان هنری جز ازدواح نداشتن الان تواین زمونه میتونی خودت بری سرکار مستقل بشی وهزاران کار درجهت پیشرفت افکارتو درست کن انشالله نیمه گمشدتم پیدا میشه

2706