2733
2739
عنوان

دعوا با مادرم بخاطر پدر مریضم

761 بازدید | 26 پست

سلام چندوقته پدرم بیماره و بیشتر مراقبت ها افتاده رو دوش من که تو شهر پدر مادرم هستم و عقدم. خواهر برادرای دیگم در حد سر زدن میان و میرن. یه آبمیوه و میوه میارن. بعد غیبشون میزنه یا تلفنی از منو مادرم سراغ میگیرن. 

پدرم خیلی واسه مادرم ناز میکنه هرچی میاره نمیخوره درصورتی که من ببرم میخوره. اعصابمو میریزن بهم. منم خسته شدم. منم میخوام وقتی شوهرم میاد بعد چند روز با خیال راحت برم پیشش نکه ذهنم درگیر باشه پیش پدر مادرم. پدرم هوامو داره تا حدودی ولی واسه بقیه بچه هاش بیشتر پدری کرد و سنگ تمام گذاشت تا من که چندسال بیشتر تو خونشون. 

مادرم همش میگه کاش رفته بودی و نبودی ولی از طرفی همه چیز گردن منه.به شوهرم توهین میکنه و اگه بابام بخواد کاری کنه واسم نمیگذاره. فقط برای پسرهایش راضیه. امشب منم بحثم شد و گفتم خسته شدم. بدبختی واسه منه خوشی واسه بقیه بچه هات. واسه من نامادری و ناپدری هستید اوناکه خرجشون میکنید بیان سراغتون. مگه گناه من چیه. ابجیا بیان داداشا بیان بمونن.مامانمم گفت خوب اون روتو نشون دادی. منم گفتم چرا ندم وقتی باشوهرم توهین میکنی کسی که انتخاب خودتون بود نه من. گفت مادرشوهرت دروغ گفت، منم گفتم خودتون بیشتر تحقیق میکردید میرفتی تو این مسجد که مادرشوهرم میرفت زنونه تحقیق میکردی حالا اعصاب منو بهم نریز واسه انتخاب خودتون. گفت شوهرت نیومده سر بزنه گفتم بازم انتخاب خودتونه. آخه وقتی میاد بابام اخمش میکنه و باهاش حرف نمیزنه که تقصیر خودشوهرمم هست بار آخر بد باهام حرف زده بود بابام شنید تحویلش نگرفت اونم دوسه ماهه نیومده. بنظرتون چکار کنم وسطو بگیرم که دلخور نشه کسی. از یه طرف خستگی خودم. از طرفی نیامدن شوهرم که خودمم نمیاد راحت ترم. کمترحرص میخورم. نزدیک یکساله عقدم و شوهرمم شریکه با پدرش. اونا بیشتر برمیدارن سهم و شوهرم و حمایت نمی‌کنند با اینکه شوهرم جوانیش گذاشته واسه اونها و از مال شوهرم میبخشه به بقیه برادرها و خواهرشوهرم. 

شوهرت دو سه ماه نیومده بببنت؟ 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
شوهرت دو سه ماه نیومده بببنت؟ 

چرا اومده میریم بیرون یا خونه مادرشوهرم ولی خونمون نمیاد. دم در میاد داخل نمیاد منم میگم بهتره. قبلا می‌آمد میگفت فلانی اینجور کرد اونجور کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط رفتاری نداشته باش ک بعدن بخوای پشیمون بشی پدر و مادر همیشه نیستن هر رفتاری هم داشتن تو رفتارت خوب باشه و بهشون برس ناراحتشون نکن .. بخدا اگه غیر این باشه پشیمون میشی .. هیچ انتظاری نداشته باشه خدا میبینه و قطعا آثار خوبشو هم این دنیا و اون دنیا نشونت میده باباتم صحبت کن ک شوهرتو احترام کنه و همچنین اینو ب شوهرت هم بگو

2728

ببین ی چیز میگمو تماااام هوای همسرت و داشته باش اماااا هوای پدر و مادرت رو یجور خاص یعنی این دوتا تکرار نمیشن هیچوقت ، من و داداشام نزدیک مامانم اینا زندگی میکنیم و خواهرم ی جای دیگه اما بجز برادربزرگم سه تامون همیشه هوای پدرومادرمونو داریم حتی دکتر بردنشونم 

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏

عزیز جان  وقتی  بیشتر وظایف به دوش یه نفر بیوفته طبیعیه خسته بشه عصبی بشه چون همه یه ظرفیت مشخصی داریم به نظرم کمی از این مسوولیت هات کمتر کن از بقیه هم بخواه کمک کنن خچاسته ات رو بگو چون تلنبار بشه منفجر می شی از خشم فروخورده ات اخرشم میشی فرزند بده خانوداه ... در آینده هم این تو هستی که باید مراقبت کنی از پدر مادرت چون وقتی  دم نزنی معترض نشی میگن طرف راضی هست ازین شرایط و کم کم میشه وظیفه ات بعدش اعتراض کنی انگشت اتهام سمتت مقاد پس از همین الان خواهر برادراتو در جریان بزار 

شما با خواهر و برادرت کار نداشته باش برای اخرت و عاقبت خودت احترام بزار و کمکشون کن کاری نکن ک بعد پشیمون بشی بنظرمنم شوهرت اشتباه میکنه ک نمیاد خونه باهاش حرف بزن ک بیاد ب پدرت سر بزنه

2738
فقط رفتاری نداشته باش ک بعدن بخوای پشیمون بشی پدر و مادر همیشه نیستن هر رفتاری هم داشتن تو رفتارت خو ...

ببین من احترام می‌گذارم به خانوادم. سعی می‌کنم بیشتر کارهای خونم خودم انجام بدم مادرم اذیت نشه. ولی مادری که جلوعروساش دختراش خرد نکنه مسخرمون کنه. یا بابام میخواست ماشین بگیره واسم نگذاشت. خواست کمک کنه خونه بخریم نگذاشت گفت نه واسه چیشه.اونم بجای جهزیه. 

خونه اون موقه 90بود الان جهزیم بیشتر از 200میلیون آب خورده. واسه دخترای دیگش بهترین قالی جهزیه دست بافت همه وسیله ها مارک. واسه من قالی ماشینی ظرف ایروپال بجا ارکوپال. طلا کم داد بهم نسبت به بقیه. اونا البته فامیل بودن. نمیدونم چکار کنم

ببین ی چیز میگمو تماااام هوای همسرت و داشته باش اماااا هوای پدر و مادرت رو یجور خاص یعنی این دوتا تک ...

آخه چرا من دختر. ماشینشون مامانم نمیگذاره بردارم برم بیرون با پای پیاده باید برم خرید کنم. پولاشم از پس انداز خودم میدم بهم برنمردونن. شوهرم نگذاشت برم سرکار بهم پول توجیبی نمیده بابامم میداد مامانم نگذاشت اخرای پولمه مامانم بروش نمیاره بقیم نمیارن. روگ نمیشه بگم. شوهرمم محرم نیست حرف درمیاره

ببین من احترام می‌گذارم به خانوادم. سعی می‌کنم بیشتر کارهای خونم خودم انجام بدم مادرم اذیت نشه. ولی ...

عزیزم میدونم چی میگی ولی بهرحال پدر و مادرن کم زحمت نکشیدن منم دوران مجردی خیلی اذیتشون کردم الان ک بچه دارم میبینم چقد پدر و مادرها سختی کشیدن الان ولی قدرشونو میدونم و از رفتار گذشتم پشیمون .. انتظری ازشون نداشته باش شک نکن خدا انقد خوبی بهت میده ک میگی کاش تا اخرم کنار پدر و مادرم میمدندم و خدمت میکردم 

عزیز جان  وقتی  بیشتر وظایف به دوش یه نفر بیوفته طبیعیه خسته بشه عصبی بشه چون همه یه ظرفیت ...

بهشون میگم مادرم فحشم میده شدم بچهبدش. رو دربایستی جلو بقیس. عروساش میان تا نوک انگشت پا جلوشون خمو راست میشه. مم پروشون نکن تا جایی که اونام واسه جهزیم نظر میدن و میگن نخر براش دیگه. دلم پره. خیلی پر

شما با خواهر و برادرت کار نداشته باش برای اخرت و عاقبت خودت احترام بزار و کمکشون کن کاری نکن ک بعد پ ...

خستگیم چکار کنم. بی پولی چکار کنم. روم نمیشه بگم ندارم مادر من. کارت خودتو بده یا حداقل حساب کن. بیاد مامانم غر میزنه رفتار شوهرت زشت بود به اون یچیز بگم میگه خانوادت فلانن این چند وقت آرامش خودم بیشتر بوده

آخه چرا من دختر. ماشینشون مامانم نمیگذاره بردارم برم بیرون با پای پیاده باید برم خرید کنم. پولاشم از ...

نمیدونم عزیزم من نمیتونم درک کنم رفتار مادرتو و اینکه مشکلش با شما چیه

سر تا ته بعضیاتونو بزنن از اول تا آخر فقط لفظین 😏
2706