2726

سلام من پزشکی میخونم چند روز پیش یک خاستگار داشتم عمران امیر کبیر تهران میخونه ودر ضمن تازه وارد سپاه شده وشغلش شپاهی هست پسر خوب ومومنی هست  و ازاون ور استادمون چند روز پیش میگفت برای عمومی که کاری نیست الان وبازار کار پزشک عمومی خوب نیست زمانی که من فارغ التحصیل بشم پنج سال دیگه معلوم نیست بازار کار چطوره شه و اگر صبر کنم پزشک بیاد خاستگاریم که معلوم نیست کارش چطوره بهتر ه با این ازدواج کنم

اگه ادم خوبیه باهاش ازدواج کن

حالا مگه حتما باید با پزشک ازدواج کنی؟؟

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مهم اینه خوشبخت بشی و کنارش آرامش داشته باشی شغل اصلا مهم نیست اونقدر که اخلاق مهمه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲