2410
2553
عنوان

خیلی دلم میخواد یه بچه به فرزندی بگیرم یا حتی دو تا

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 48 پست

عزیزم میخوای کمک کنی هزینه اشونو بده برو سر بزن به بچه ها محبت کن اگه بیاری فقط به 3 نفر خدمت کردی و وقت و روحت به مرور میره اما هفته ای چند روز بری محبت کنی ونیاز های ضروری چند بچه رو تعمین کنی به نظرم بهتره

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم میخوای کمک کنی هزینه اشونو بده برو سر بزن به بچه ها محبت کن اگه بیاری فقط به 3 نفر خدمت کردی و ...

این کار برای بچه خانواده نمیشه البته من مدنظرم نوزاده چون بزرگتر ک بشن سخت میشه 

2456
اگه خودت بچه داری اینکارو نکن بزرگ شن بخوای نخوای بینشون فرق میذاری هردو اذیت میشن

ببین پدر و مادر واقعی آدم هم بین بچه هاش فرق میذارن 

بنظرم به آگاهی والدین بستگی داره

عزیزم میخوای کمک کنی هزینه اشونو بده برو سر بزن به بچه ها محبت کن اگه بیاری فقط به 3 نفر خدمت کردی و ...

صدقه دادن با مادری کردن خیلی فرق داره

فرزندخواندگی ی راه بچه دار شدن که دو طرف نفع میبرن هدف صدقه دادن نیست

2714
صدقه دادن با مادری کردن خیلی فرق داره فرزندخواندگی ی راه بچه دار شدن که دو طرف نفع میبرن هدف صدقه د ...

من بچه دارم ولی فک میکنم همین یدونه بسه دنیا جای خیلی قشنگی نیس ک  زیاد بچه بیارم تازه جون زایمان هم ندارم دیگه اگه بشه بچه گرفت اینهمه بچه بی سرپرست نمیمونن

دلم میخواد شیرخواره بیارم شیرش بدم الان ک شیر دارم

تا الان ب این جنبه فکر نکرده بودم !

کاش خدا ی معجزه میکرد 

تا زمانی ک شیر میدم ... وضع مالیمون اکی میشد ... ما هم ی دونه ب سرپرستی قبول میکردیم

ب خدا جز ارزوهامه

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
تا الان ب این جنبه فکر نکرده بودم ! کاش خدا ی معجزه میکرد  تا زمانی ک شیر میدم ... وضع مالیمو ...

آره منم میگم با بچم شیر ب شیرش کنم بخدا اگه وضع مالیم خوب بود اینکارو میکردم 

من بچه دارم ولی فک میکنم همین یدونه بسه دنیا جای خیلی قشنگی نیس ک  زیاد بچه بیارم تازه جون زایم ...

دقیقا البته فکر کنم با توجه به اینکه درخواست خیلی زیاده و شما مشکل بارداری ندارید یکم سخت باشه ولی این پیج خیلی کمک میکنه دیدتون باز بشه به مزایا و معایبش. 

2706