2737
2734
عنوان

خانمهای مذهبی بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 63 پست

خوب یعنی اولش بهشون کامل توصیح داده بودین که چی می خواین واونا کم کاری کردن یا نه توصیح شما ناکافی بوده اگه توضیحتون کافی بوده واونا کم کاری کردن طبیعتا چیزی برگردن شما نیست ولی اگه مشکل از طرف شما بوده به احتمال زیاد شما هم مدیونید ولی ایا نمیشه دستگاه رو باتغییراتی به اون مرحله که شما می خواین برسونن ویا تغییرش بدن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب دستگاه خطرات داره استفاده ازش ممکنه خطر جانی داشته باشه

نه اگه با این شرایطه مشکلی نیست

تامین امنیت جانی بر مالی مقدم تره

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹
2728
اگه دلیل شما موجه باشه و موجب ضرر و زیان مالی و جانی ب مردم بشه عدم همکاری شما نه اشکالی نداره اما ...

اینا با من میخواند قرارداد ببندند ۲۰ ساله منم این پتانسیل تو اونا و دستگاه نمیبینم که بتونند تواید کنند تو قرارداد هم اومده هیچ چای دیگه نمیتونی بری یعنی اینا اگه توش بمونند دیگه من هیچ جا دیگه نمیتونم برم کار کنم

خودشون ساختند وسط کارم هی مخالفت کردند گوش ندادند به حرفم گفتند تو دخالت نکن ما یه دستگاه خوب بهت می ...

چون استانداردها رو رعایت نکردن مقصر خودشون هستن

خوب یعنی اولش بهشون کامل توصیح داده بودین که چی می خواین واونا کم کاری کردن یا نه توصیح شما ناکافی ب ...

من توضیح بهشون داده بودم الان بعد از ۱ سال فهمیدم اصلا اینا اینکاره نیستند نه میتونند محصول بفروشند نه میتونند واردات مواد اولیه انجام دهند و از من تعهد نامه بگیرند که هیچ کجا نرم اگه ۴ روز دیگه بمونند توش منم باید به پای اینا بسوزم بسازم با 

2738
اینا با من میخواند قرارداد ببندند ۲۰ ساله منم این پتانسیل تو اونا و دستگاه نمیبینم که بتونند تواید ک ...

نه قراردادها رو یک سال نهایت سه سال ببند

خیلییی دارن زور میگن

من توضیح بهشون داده بودم الان بعد از ۱ سال فهمیدم اصلا اینا اینکاره نیستند نه میتونند محصول بفروشند ...

عقل حکم میکنه نه بگی

2706