2733
2739

ما چندوقته باهم سرسنگینیم... من خودم نوبت گرفته بودم از چند روز پیش برای امروز.کد وقت داشتم و صبح رفتم سونو.اصلا هم سمت اتاق اون نرفتم ک نبینمش. بعد اومدم خونه کلی ذوق داشتم ک بچمو دیده بودم و اونتو داشت دست و پا میزد... ساعت ۱۱ بود گفتم چون صبح زود بیدار شدم ی چرتی بزنم.کوشیمو ی نگاه کردم ک بخوابم.دیدم از ی شماره بهم پ اومده.اخه شمارشم پاک کرده بودم.کلا هنگ بودم.نوشته بود‌.من یادم نمیاد برای شما وقت گرفته باشم.الان همکارام بهم گفتن.کی میخواید ازین رفتارای زشتتون دست بردارید؟من...  

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

تپش قلب گرفتم از اعصاب خوردی و حرص

میشه برای سلامتی دخترکام ی صلوات بفرستی؟ ی کیانا خانم ۳ ساله دارم یه مرسانا خانم ک هنوز تو شیمک مامانیشه.مامان دورتون بگرده خواهرای قشنگم  رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم قسمت همه منتظرای نینی بکن این حس زیبارو.ربنااغفرلی و لوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😁

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
وااااا چه خود شیفته

زده ب کتفم با هر نفسی ک میکشم میگم خدا ازت نگذره

2738
جای خنده داشته بخدا تو فضاس بنده خدا

وای من حالم خیلی بد شد. هیچیم جوابشو ندادم و بلاکش کردم. واقعا نباید جوابشو میدادم؟

چرا ناراحتی الان ؟

سوژه خندت جور شده تا چند وقت یادش بیوفتی خندت میگیره از توهماتش

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2706