2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم بهشون گفتم میشه همون کلیه ومجاری ادراری. همسر دوست من که نتیجه گرفت یکسری آمپول دوره ای میزد

بله همسر خودم رفت قرص دپاپکس20 بهش داد اوایل خوب بود وبعد از مدتی که قرص مصرف نمیکنه مثل قبل شد دکتر گفت یکماه قرصها را مصرف کن  

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما
بله همسر خودم رفت قرص دپاپکس20 بهش داد اوایل خوب بود وبعد از مدتی که قرص مصرف نمیکنه مثل قبل شد دکتر ...

البته اصولا آقایون سالهای اول ازدواج کنترلشون کمه وبنطرم گذشت زمان شرایطشون را بهتر میکنه  ورعایت یکسری کارها

البته اصولا آقایون سالهای اول ازدواج کنترلشون کمه وبنطرم گذشت زمان شرایطشون را بهتر میکنه  ورعا ...

من 15ساله ازدواج کردم اوایل خوب بوده حدود 3_4 سالی هست اینطور شده بهش گفتم برو دکتر گفت خجالت میکشم به دکتر بگم، تا اخیرا دیگه خودشم اذیت میشد رفت

من 15ساله ازدواج کردم اوایل خوب بوده حدود 3_4 سالی هست اینطور شده بهش گفتم برو دکتر گفت خجالت میکشم ...

پروستات را چک کردی وببخشید اینو میگم اگه اجازه تخلیه توی دراز مدت به مرد ندیم باعث میشه پروستات مشکل پیدا کنه.

پروستات را چک کردی وببخشید اینو میگم اگه اجازه تخلیه توی دراز مدت به مرد ندیم باعث میشه پروستات مشکل ...

اره سونو رفت گفت مشکلی نداره اندازش نرماله البته پارسال رفت سونو گفت بزرگه نگران بود امسال رفت سونو گفت نرماله هردو سونو رو نشون دکتر داد گفت یکی اشتباه هست ولی اگه مشکلی در دفع ادرار نداری پروستاتت نرماله