2737
2734
عنوان

كسى بيمه سامان هست؟

79 بازدید | 9 پست

بيمه تكميلى  سامان كيا داره راضى هستين؟

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من عزیزم سال پیش بودم اعتبارم تموم شد دیگه تمدید نکردم سوالی داری بپرس

خوب بود؟ براى باردارى زايمانم ميخوايم 

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
2728
خوب بود؟ براى باردارى زايمانم ميخوايم 

گلم اگه برای بارداری و زایمان میخوای باید قبل از باردار شدن بیمه شی چون برای زایمان نه ماه زمان انتظارشه یعنی تا نه ماهت کامل نشه بیمه زایمان بهت تعلق نمیگیره درکل من راضی بودم طرح های مختلف داره

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
گلم اگه برای بارداری و زایمان میخوای باید قبل از باردار شدن بیمه شی چون برای زایمان نه ماه زمان انتظ ...

جدى ميگى من الان ٤ماهمه چه بد😔

جدى ميگى من الان ٤ماهمه چه بد😔

بلهمتاسفانه م خودم بیست روز مونده بود ک نه ماهم کامل شه بهم تعلق نگرفت

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
بلهمتاسفانه م خودم بیست روز مونده بود ک نه ماهم کامل شه بهم تعلق نگرفت

ممنون عزيزم

2738